ערכות וברכות להדלקה

בחרו בין הערכות וברכות להדלקה של חדד כסף טהור את זו שהכי מתאימה לכם. את ההזמנה תוכלו לקבל במשלוח עד הבית, בתוספת של 23 ש"ח בלבד ובתוך 10 ימים. המוצר מגיע ארוז באהבה.

נמצאו 7 פריטים

קבלת שבת קודש

מצוות הדלקת נרות היא מצוות עשה, ומברכים עליה ברכה מיוחדת. לברכה יש משמעות מיוחדת: בזמן הברכה האישה מקבלת עליה את השבת. לכן, קודם מקיימים את המצווה ומדליקים את הנר, ורק אחר כך מברכים את הברכה, שכן הדלקת נר היא פעולה האסורה בשבת. ערכות וברכות להדלקה משקפות את החשיבות המיוחדת של הברכה במצוות הדלקת נרות.

 

רגעים מרוממים

התמונה הציורית של אם יהודייה המדליקה נרות לכבוד שבת קודש, היא מלאת הוד. הלהבות הקטנות והכלים המוכספים הם חלק בלתי נפרד ממנה. כדי שחפיסות גפרורים לא תפגענה במראה ההדור, חדד כסף טהור מציעה קופסאות ייעודיות לגפרורים, כחלק מהערכות להדלקה. הברכות להדלקה מייתרות את הצורך בהנחת סידור או דפי ברכה ליד הנרות: אופציה שלא רק שחסר בה מן הפאר והנוי, היא גם הרבה פחות בטיחותית.

 

מתנה מוצלחת לכלה, מתנה מרגשת לאישה

ערכות וברכות להדלקה אינן מוצר חובה כמו פמוטים, ודווקא לכן יש בהן משהו משמח ומפנק במיוחד. אם הבייביסיטר מתחתנת, ואת רוצה באמת להכיר טובה, למה שלא תביעי זאת בעזרת קופסה מרשימה לגפרורים? אם את מאוהבת בכלה שלך, ומחפשת להשקיע בה מעבר למה שמקובל, אין כמו ברכה מפוארת להדלקת נרות. וכמובן: אם לאשתך עוד אין, ואתה רוצה להפתיע אבל גם לקלוע לרצונה – לך על ערכה מהודרת, כזו שתשדרג לה את החוויה המרוממת של הדלקת נרות מדי שבת.

 

ערכות וברכות להדלקה של חדד כסף טהור

קודם כל: הבטיחות. כל הברכות להדלקה שלנו, בכל הצורות הקיימות, הן יציבות במיוחד. כך תוכלו להיות רגועים ולא לחשוש מנפילות על הנרות הדולקים. אנו מקפידים על עיצוב התואם לצורה ולמשקל, כך שהיציבות מובטחת במאה אחוז.

כך גם הקופסאות לגפרורים: הן אלה המיועדות לשכיבה והן אלה המיועדות לעמידה.

 

הכי נוחות לשימוש

הקופסאות לגפרורים שלנו מעוצבות באופן פרקטי ונוח לשימוש: ראשית, הן לא תופסות מקום רב מדי. עם זאת, החלל בתוכן מתאים לגפרורים ארוכים מאוד, שרוב הנשים משתמשות בהם להדלקת נרות. הקופסאות מעוצבות כך שמתאפשרת שליפה קלה, מלמעלה אם הקופסא עומדת ומהצד אם היא שוכבת. חלק מהקופסאות מגיעות יחד עם ברכות ההדלקה, כמוצר אחד הכולל שני חללים, כמו הדגם "הדלקת נרות עם קופת חיסכון שחמט". אם יש לכם מקום לרוחב המגש, ופחות לאורכו, זה יכול להתאים לכם במיוחד!

בין הברכות שלנו להדלקה מרבית הדגמים מעוצבים כלוח שאינו עבה מדי ולא תופס נפח, כך שתוכלו להכניס אותם למגשים בקלות וגם להרים בידיים כדי לקרוא את המלים מקרוב, אם יש צורך…

הדגם "הדלקת נרות משולש" מעוצב בצורת פירמידה, ומתאים למי שמעוניין בדגם יציב במיוחד ולא דווקא קומפקטי – למשל, אם בחרתם לשים את הברכה להדלקה מחוץ למגש של הפמוטים, או אם יש לכם מגש גדול ופמוטים קטנים.

 

בקו נקי: העיצוב

כמו בכל המוצרים שלנו, גם כאן, הקפדנו על עיצוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הברכות ממוסגרות במסגרת מעוטרת בקו נקי, בסגנון מודרני ומעודן, שמכוון למילות הברכה ומשדר יוקרה ואצילות. תוכלו לבחור בדגמי השחמט, בדגמים היפניים או בדגם משולב של שחמט יפני. צורת המתאר של הדגמים היפניים כוללת קווים ישרים יותר לאורך, לעומת דגמי השחמט, שהקווים שלהם מעוגלים גם בצדדים. בכל הדגמים יש למעלה קימור מרשים בין שני קצוות מעוגלים, מלבד הדגם המשולש והדגם המשולב עם קופסה לגפרורים ומעוצב כקופת חיסכון. שני דגמים אלו מלבניים יותר בצורתם.

 

ומה המחירים של הערכות וברכות להדלקה?

כמובן, חשבנו גם על סוגיית המחיר. כל הערכות וברכות להדלקה עשויות מכסף משולב בעץ, ולכן המחירים של כולן נגישים, יחסית, ונעים בין 100 ש"ח ל-450 ש"ח. מה שמדהים זה שהעיצוב כל כך אמנותי ומוקפד, שזה ייראה כאילו שילמתם הרבה יותר! לכן, מתאים במיוחד להשתמש בערכות וברכות להדלקה שלנו כמתנה מחממת לב, ומומלץ בכל מקרה להשלים בה את  הסט להדלקת נרות שלכם: השקעתם בפמוטים, יש כבר מגש, תשקיעו עוד מעט וזה כבר יהיה מושלם.

הדלקת נרות שבת היא עת רצון מיוחדת לתפילה ולבקשות. כל אישה שופכת את ליבה בתחנונים לפני השם, מבקשת על הבית, על הבעל והילדים, על הפרנסה והבריאות. במיוחד, זו עת רצון מסוגלת לתפילות על חינוך הילדים, כמו מילות התפילה שלאחר הברכה: "וזכני לגדל בנים… מאירים את העולם בתורה ובמעשים טובים".