פמוטים קטנים

במחלקת הדלקת הנרות אצלנו בחדד כסף טהור, תוכלו למצוא פמוטי "ג'וניור", קטנים וקומפקטיים יותר, המתאימים לנערות צעירות, גם כאן, העיצוב המוקפד והאיכות הגבוהה לא נופלים מאלו שבפמוטים הגדולים. אתם מוזמנים לעשות סיור במחלקה ולמצוא לכם פמוטים קטנים כמתנת בת מצווה מכבדת ומלאת ערך.

נמצאו 31 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

מדליקות את שלהבת הנשמה

מצוות הדלקת נרות שבת היא מצווה המיועדת לאישה היהודייה. כך בערב שבת, כשכל הבית מצוחצח, השולחן ערוך, ומאכלי השבת מבעבעים על הפלטה החשמלית, עוצרת האישה את מרוץ הטירוף של שישה ימים של חול, ופונה לקדש את השבת. במעמד של הדלקת שני נרות מרצדים בתוך פמוטים יפים והיא מקיימת את המצווה החשובה של הדלקת הנר. בחלק מהקהילות נהוג שהבת תדליק נר כבר מגיל צעיר מאוד. בפמוטים קטנים מדליקה הצעירה שלהבות מרצדות, ושותפה אף היא בהפצת אור יהודי בכל העולם כולו.

 

מעמד הדלקת הנרות

השמש עוד טרם שקעה, אולם בתוך הבית היהודי פנימה, פסקו האם והבנות ממלאכה. שוב לא יקטר המגהץ, לא תסער מכונת הכביסה, ולא יגעשו המים בקומקום. ששש… עת הדלקת נרות עכשיו. הזמן הזה הוא זמן קדוש בו מתייחדות האישה והבת היהודייה עם קונן, נהוג ללחוש אז, כשהפנים חפונות בתוך כפות הידיים, נוסח מיוחד של "יהי רצון" ובנוסף, זהו עיתוי לפרוס את כל הכמוס בפני הבורא, לבקש בקשות פרטיות ולמלל תודה על החסדים בהם סובב אותנו השם בזמן האחרון. זוהי עת גדולה. הנרות הקטנים, מניסים חושך גדול של גלות, של סחי ומאוס, ויוצרים חממה של קדושה וטוהר בבית פנימה.

 

פמוטים קטנים לכבוד בת המצווה – מתנה שמדליקה אור

נערה המקבלת על עצמה עול מצוות, אינה שוב אותה ילדה רכה, שקיימה את הנדרש רק לצורך חינוך. גיל שתים-עשרה, הוא גיל בו הבת מחויבת בקיום כל התורה כולה ללא יוצא מן הכלל. הברכה שלה היא בעלת משמעות גדולה. מה מתאים יותר מלהעניק לה לבת המצווה פמוטים קטנים להדליק בהם נרות שבת, שיהוו קדימון לפמוטים הגדולים שתקבל בתור כלה, ערב בניית מעונה הפרטי? פמוטים קטנים מכבדים את הנערה הצעירה, ומספרים לה שיבוא יום, והיא תהפוך להיות אישה ואם בישראל, עד אז, היא תדליק את נרות השבת בנרות המתאימים לגילה ולמעמדה. 

 

האחים חדד: אור גדול בפמוטים קטנים

חדד כסף טהור היא חברה לייצור כלי כסף. העסק המצליח עובר במשפחה מדור לדור, כשסוד ייצור הכסף העתיק חובר לטכנולוגיות מתקדמות, מה שיוצר התפתחות של החברה ללא הפסק. האחים חדד מעסיקים מעצבים ידועים, לתכנון, חשיבה ועיצוב של כלי הכסף. כך הופך כל כלי כסף מתחת ידם, ליצירת אומנות מרהיבה, שלה מראה, סגנון ואופי משלה.

תוכלו למצוא פמוטים קטנים במגוון גדלים וסגנונות, בעיצוב קלאסי שמרני עשיר, או בקו מודרני בעל קווים ישרים וחלקים. בנוסף, איכות הייצור של הפמוטים הקטנים, היא גבוהה ביותר ונתונה לבקרה מחמירה. כך נשמרים הפמוטים לאורך זמן כחדשים, על אף שהשימוש בהם נעשה על ידי נערה צעירה ביותר.

 

התאמה מושלמת לנערה המתבגרת

ילדה בת 12, היא אולי עלמה בוגרת, אבל בהחלט עוד לא הגיעה לשיא גובהה, ועל כן מיוצרים 

במיוחד בשבילה פמוטים קטנים בגובה מקסימלי של 20 ס"מ, כמו זוג פמוטי הלל או זוג פמוטי נר 90 חלק כדורים, שכן אין סיבה שהיא תצטרך לעלות על כיסא כדי להדליק נרות שבת. מה גם שפמוטים אלו – מחירם נמוך יותר ממחיר פמוטים לכלה, ולכן יכולים לשמש כמתנת בת מצווה אידיאלית. 

 

פמוטים קטנים בתחזוקה קלה

ככל כלי כסף, גם פמוטים קטנים מכסף טהור נוהגים להגיע להתחמצנות עם האוויר ולהשחיר, מה שדורש להבהיקם באמצעות מטלית וחומר מיוחד לכלי כסף. הפמוטים הקטנים נוחים לניקוי, ובהעברת מטלית פשוטה, נראים כחדשים ונוצצים בבוהק.

חנות האחים חדד מזמינה אתכם לרכוש פמוטים קטנים לכלת בת המצווה, או להזדמנות אחרת, כך שתהנה מכלי כסף מרהיב, איכותי ופרקטי ותזכה להדליק בהם נרות שבת בהידור.