פמוטים

פמוטים הם הסמל של רעייה ואם בישראל, המלווים אותה מדי שבת. חדד כסף טהור מזמינה אתכם להתרשם ממבחר ענק של פמוטים, לכל אישה ובת. כל אחת תמצא כאן את הפמוטים המושלמים שכאילו עוצבו במיוחד בשבילה. הזמינו פמוטים בקלות דרך האתר, וקבלו אותם עד הבית, ארוזים באהבה.

נמצאו 94 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

פמוטים לשבת, פמוטים לחיים

זה מתחיל ככלה צעירה ונרגשת, וממשיך כמשכם של תקופת חיים. מדי שבוע, לאחר יום שישי טרוף וסוער, מגיעה שעת הדלקת הנרות. זמן שבו כל אישה עם עצמה.

לוקחת נשימה, מציתה גפרור ומדליקה נרות בפמוטי כסף בוהקים. מול הלהבות הקטנות מכסה היא את ידיה, שוקעת בתפילתה. על היקר לה מכל היא מבקשת: על ביתה, על בעלה ועל ילדיה.

פמוטים זה לא משהו שקונים כל יום וגם לא כל שבוע. כי זה הופך לחלק מהבית, חלק מהשבת, חלק ממך. מי שקונה פמוטים יודעת: אלה הפמוטים שלי לכל החיים.

 

איך קונים משהו שעתיד ללוות אותנו כל החיים?

כדי שהקנייה תהיה טובה באמת, חשוב לוודא כמה דברים:

  1. פמוטים איכותיים. איך יודעים? שאלו חברים, בררו והתייעצו. הסתמכו על מוניטין שהצטבר לאורך שנים רבות
  2. אם אתם לא רואים את עצמכם משקיעים זמן רב בניקוי, מומלץ לנסות ולבחור פמוטים קלים במיוחד לניקוי. חדד כסף טהור מציעה מגוון של פמוטים חלקים, ללא תבליטים קטנים וצפופים בצורה סבוכה שמקשה על הניקוי
  3. פמוטים יציבים, בעלי בסיס רחב או רגליות יצוקות, שעוצבו תוך תכנון מוקפד למניעת נפילות
  4. פמוטים שקולעים באמת לטעם האישי שלכם. אל תתפתו לכל מיני טרנדים מתחלפים אם הם לא באמת אתם. רק מה שעושה לכם את זה – קובע

 

בדיוק את: הפמוטים של חדד כסף טהור

חדד כסף טהור ידועה כיצרנית של כלי כסף ברמה ובאיכות ללא מתחרים. אבל גולת הכותרת של חדד היא העיצוב.

האמנים שעובדים עם האחים חדד משקיעים בכל פריט ופריט לא רק את הידיים, אלא גם ובעיקר את הראש ואת הלב. כל מוצר הוא יצירה ראויה, מרשימה וברמה גבוהה. חדד מאמינה בכך ש"אין מלכות נוגעת בחברתה" ומקפידה על מקסימום שונות וגיוון.

כך, תוכלו למצוא כאן פמוטים שנראים כלקוחים מתקופות שונות בהיסטוריה, וממחוזות שונים בעולם. כל אחת יכולה למצוא כאן את הפמוטים שלה.

 

פמוטי כסף לשבת של האחים חדד – פירוט הסוגים

הנה מספר מאפיינים עיקריים:

 

המאפיין אפשרויות
צורה צורה מרובעת, עגולה, צורת משושה או צורת ביניים. הצורה מתבטאת בעיקר בבסיס וממשיכה בקנה ובבזיכים
מרקם מרקם אחיד או מתחלף, ריקועים לסירוגין, דיגום חלקי
פרופורציות הפרופורציות בין הבסיס, הקנים והבזיכים. מימד חשוב מאוד בקביעת הסגנון של הפמוט.
דיגום גילופים ופיתוחים בשלל צורות, בחלקים מהפמוט או בכולו

 

בהתייחסות לארבעת המאפיינים העיצוביים הללו נוצרו אין סוף דגמים. כל דגם הוא יצירה בפני עצמה, כי בסופו של דבר, אנחנו רואים את המכלול.

אם אהבתם את פמוטי מוצארט חלק, למשל, לא בטוח שתאהבו את הדגם מוצארט רקוע, וגם לא את פמוטי קיסר חלק. נכון שאפשר למצוא דמיון, אבל דומה זה רק דומה. אתם מחפשים את המושלם שלכם.

 

פמוטי כסף טהור של חדד – מותאם לכל אחת

חדד כסף טהור מאמינה שכל אישה, כלה ובת, יכולה למצוא את זוג הפמוטים שפשוט מושלם בשבילה. גם מי שמעדיפה פמוטים קלאסיים, גם זו שמחפשת את הכי מודרניים ומקוריים וגם כל מי שבאמצע.

האחים חדד גאה להציג קולקציות שמייצגות אזורים שונים בעולם כמו: מזרח אירופה, ארצות הים התיכון ועוד. כל אחת יכולה למצוא פה את עצמה, ואת הפמוטים שהכי מדברים אל ליבה.