כלי כסף לחגי תשרי

במחלקת כלי הכסף לחגי תשרי בחדד כסף טהור, תוכלו למצוא מגוון כלים אקטואליים בעיצובים מרהיבים ובאיכות גבוהה ביותר, כלים אלו בעלי משמעות כפולה, הם יקרים מבחינת ערכם הרוחני, וגם ערכם האומנותי לא יסולא בפז. כלי הכסף של חדד מפארים לכם את החג, וגורמים לו להיות מרומם וחגיגי יותר.

נמצאו 91 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

משמעותם של חגי תשרי

חודש תשרי, החודש הפותח את השנה העברית, גדוש בימים טובים: שני ימי ראש השנה שהינם ימי דין, אותם אנו חוגגים בהתרגשות, לבטא את שמחתנו הגדולה על כך שמלך העולם הוא אבינו, והוא מרחם עלינו בשעת המשפט. חג הסוכות הינו חג בו אנו חוסים ב"צילא דמהימנותא" – בצל האמונה, חבוקים ודבוקים בבורא עולם, ואילו חג שמחת תורה, הינו חג לכל עמלי התורה והמחזיקים בה – חג של שמחה התרוממות והתעלות.

לכל אחד מחגי תשרי, מנהגים וסימנים שנועדו להזכיר ולחבר אותנו לימים הגדולים. יש חשיבות גדולה לנוי כלי המצוות המשמשים אותנו בקיומן. חדד כסף טהור מציע כלי כסף לחגי תשרי המעוצבים בפאר רב ומתאימים לעצב את שולחנות החג בהידור.

 

כלי כסף לחגי תשרי – המתנה האידיאלית לכל מי שאתם מעוניינים לכבד באמת

את ימי החגים הקדושים אנו נוהגים לחגוג בצוותא למשפחותינו. נהוג לארח ולהתארח בימים אלו, כדי לחוות את אווירת החג ברוב עם. אנו מאמינים שלא תרצו לבוא למכריכם בימים אלו כשידיכם ריקות, אי לכך מחכים לכם כלי כסף רבים לחגי תשרי המתאימים לכל חג בנפרד. אתם מוזמנים לבחור כלי כסף מלא משמעות עמוקה, העשויים כסף טהור ומעוצב ברמה גבוהה ביותר על ידי גדולי מעצבי הכסף בעולם.

 

"ולקחתם לכם… פרי עץ הדר" – קופסאות לאתרוג

נטילת אתרוג הינה מצווה גדולה ביותר, המתקיימת אך ורק בחג הסוכות. חשוב לבחור באתרוג נאה ומובחר כדי להראות חיבוב מצווה. מתנה של קופסת אתרוג מכסף מלא מסמלת את הכבוד אותו אתם רוחשים למקיים המצווה ולקיום המצווה.

קופסאות האתרוג של חדד כסף טהור עשויות ברמת עיצוב וגימור גבוהות ביותר, חרוטות בטכניקות חדשניות ומהוות את הקדמה בעולם היצירות מכסף טהור. מחיר קופסה החל מ-3,102 ש"ח. שימו לב שזמן הייצור והאספקה הוא עד 90 יום, כך שחשוב שתזמינו את המוצר די זמן מראש.

 

"יהי רצון… שתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה" – דבשיות מכסף טהור

אחד מכלי הכסף המובהקים לחגי תשרי הינו דבשיה. נהוג לטבול תפוח בדבש בשני ימי ראש השנה, וכן להמשיך לטבול את החלה מדי סעודה עד ליום הושענא רבה, לפי חלק מהמנהגים. לאחר הטבילה נאמר נוסח מיוחד של "יהי רצון" בו מבקשים מבורא העולם שנה מתוקה כדבש.

דבשיות הכסף של האחים חדד מהוות כלי נוי פונקציונליים, המהדרים את שולחן החג, וכן, נוחים לשימוש, ובנויים בצורה יציבה וחזקה. לכל דבשיה מצורפת כפית ליציקת הדבש, ומכסה לשמירה על צלילותו. מחיר דבשיה החל מ-653 ש"ח. זמני האספקה והמשלוח משתנים ממוצר למוצר ועשויים לארוך מ-7 ימים ועד 90 יום, כך שכדאי שתיערכו להזמנה מראש.

 

"להדליק נר של יום טוב" – פמוטים וקנדלברות מכסף טהור

כמו בכל שבת, גם את כניסת החגים מקדמות נשות ישראל בהדלקת הנרות המסורתית. מצוות הדלקת הנר היא מצווה יסודית מאוד ביהדות והיא אחת משלוש מצוות האישה.

פמוטים מכסף טהור הן מנהג ישראל מימים ימימה, נהוג להעניק מתנה זו לכלה העומדת לבנות את ביתה, ולהדליק נרות שבת בתוך מעונה הפרטי. מתנה של קנדלברה מכסף היא מתת מרגש מאוד המעיד על התרחבות המשפחה, שכן נהוג שהאישה מדליקה שני נרות: אחד כנגד זכור ואחד כנגד שמור, ובנוסף נר לכל ילד.

תוכלו למצוא פמוטים וקנדלברות בחנות האחים חדד, בעיצובים בקו חלק ונקי, אל מול עיצובים עשירי פיתוחים ועיטורים בסגנון מסורתי.

בנוסף תוכלו למצוא גביעים מעוטרים לקידוש הכוללים תחתית מפוארת, ומתאימים לשימוש בליל התקדש החג, בסעודת היום ובהבדלה. מתנה מקורית נוספת היא סט של כלי הבדלה בעיצוב חדשני. חשוב להתאים את סגנון כלי הכסף לחגי תשרי – לטעמם של מקבלי המתנה, כך תוכלו להעניק להם כלי כסף בעלי ערך מוסף.

 

*המחירים יכולים להשתנות מעת לעת.