דבשיות מכסף

מחפשים כיצד לפאר את שולחן החג? האחים חדד מזמינים אתכם לשזוף את עיניכם במגוון דבשיות מכסף בעיצובים מרהיבים, וברמת איכות גבוהה ביותר. תוכלו להעניק אותם במתנה ליקיריכם, ולאחל להם שנה של מתיקות אושר וטוהר.

נמצאו 25 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

מי לא רוצה שנה דבש?

תחילת השנה היהודית נפתחת בימים של תפילה עמוקה לשנה חדשה מלאה בברכה, בבריאות, בהשפעה של סייעתא דשמיא ובליווי של טוב אלוקי. שני הימים הראשונים בחודש: א' וב' בתשרי הם ימי דין והמלכה, בהם אנו חפונים עמוק בתוך מחזור תפילה, ומתחברים לבורא העולם בצורה העמוקה ביותר. בנוסף, מצווה להדר בסעודות חג עשירות.

בכל תפוצות ישראל התקבל המנהג של אכילת "סימנים" ובקשות "יהי רצון" בליל ראש השנה. בין הסימנים נוכל למצוא אכילת גרעיני רימון, המלווה בבקשה שירבו זכויותינו כגרעיני הרימון, תמר – שייתמו שונאינו, וגזר – שתיגזרנה עלינו גזירות טובות.

מנהג נוסף הוא לטבול תפוח בדבש ולבקש שתתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה כדבש. בנוסף נהוג בקהילות רבות לטבול חלה בדבש מדי סעודה, עד יום הושענא רבה, ולהעתיר שגזר הדין שייחתם יבשר על שנה אפופה במתיקות אלוקית מחבקת.

 

דבשיות מכסף טהור – כך תפארו את שולחן החג

ימי החג הם ימים בהם אנו רוצים לעשות טוב יותר מבכל יום. אנו מלאי רצון לפאר ולהדר בנוי מצווה. שימת הדבש בדבשיות מכסף, מעידה על הכבוד אותו אתם רוחשים ליום הגדול ולקיום מנהג ישראל קדוש.

בימים אלו אנו נוהגים לעיתים להתארח, כשברצוננו להודות מעומק הלב לבעלי הבית שטורחים על הכנסת אורחים מהודרת. אין מתנת חג מרשימה וחגיגית יותר לראש השנה, כמו דבשיות מכסף של חנות האחים חדד. אלו מכבדות ביותר את מקבלי המתנה ומהוות כלי אקטואלי ביותר, בו ניתן להשתמש מיידית ולאחר מכן לפאר בו את וויטרינת הזכוכית משך 363 הימים הנוספים בשנה.

 

האחים חדד מגישים – עולם שלם של דבשיות מכסף

אם דבשית הכסף של סבתא עומדת בזיכרונכם ומדמה אתכם לחשוב, שדבשיה מכסף היא כלי מסוים ואחיד, הרי שהצצה קלה בקטלוג של האחים חדד תגלה לכם, שדבשיות כסף הן עולם בפני עצמו. מעצבים נודעים בעולם עמלים לייצר דבשיות כסף בעיצובים ובסגנונות שונים, תוך הקפדה על תצורה נקיה ביותר ושמירה על ייחודיות אופיינית.

דבשית איטליה חלק עשויה בסגנון מודרני בגימור עגלגל מתון, היא משלבת רגל עבה ויציבה ומהווה כלי מרהיב לשולחן חג בסגנון עכשווי מחירה: 2,122 ש"ח. לעומתה, דבשית מפוארת רקוע פרח, מעוצבת בסגנון מסורתי עשיר, תוך שימוש באלמנטים רקועים מעוטרים בקפידה, דבשיה זו תתאים לבעלי בית חובבי היודאיקה המקורית, המתאפיינת בעיצוב מרובה פרטים ובסגנון מלכותי. מחיר דבשית הכסף: 4,226 ש"ח.

בנוסף קיימים דגמים רבים של דבשיות נוספות השונים בגודלם, בעיצובם ובצורתם. אנו יודעים שטעם הוא עניין אינדיבידואלי, ולכן מאפשרים ללקוחותינו בחירה מתוך מבחר ענק של דבשיות כסף, מה שפותח את העיניים להיצע רחב ומרשים.

 

זמני אספקה ומשלוח של דבשיות הכסף

לכל מוצר זמן אספקה ומשלוח משלו. חלק מהדבשיות נמצאות במלאי, כך שכל שאתם צריכים לעשות הוא להקליק ולהמתין 7-10 ימים למשלוח חינם עד הבית. דבשיות כסף אחרות צריכות לעבור תהליך של ייצור מה שמאריך את זמן קבלתם לתקופה של עד 90 יום.

המלצה שלנו: אל תחכו לרגע האחרון. במידה ואתם מעוניינים להזמין את דבשית החלומות, היערכו לכך שלושה חודשים קודם לראש השנה, כך תוכלו להיות בטוחים שהדבשיה אכן תגיע בזמן, ולא תהפוך להיות בלתי רלוונטית כמאמר הפתגם: כאתרוגים אחרי סוכות.

 

דבשיות מכסף של חדד כסף טהור – אומנות יהודית שורשית

כמו כל פריטי האמנות של האחים חדד, גם דבשיות מכסף מיוצרות מתוך אהבת אמנות. האחים חדד מחויבים לסגנון מקורי וייחודי וכן לאיכות בלתי מתפשרת של כל יצירה. דבשיות הכסף של חדד כסף טהור מחכות לכם באתר ובחנויות כדי שתוכלו לטבול בהן, ולזכות בשנה טובה ומתוקה באמת.

לעוד כלי כסף לחגי תשרי – בדקו כאן.

 

*המחירים יכולים להשתנות מעת לעת.