חנוכיות חבד

מחפשים חנוכיות חב"ד מרשימות כדי לפרסם את הנס ולהפיץ את המעיין החוצה? רק בחדד כסף טהור: חנוכיות חב"ד ייעודיות! במימדים מרשימים, עיצוב מפואר ומבנה המדמה את מנורת המקדש. החנוכיות האולטימטיביות לבתי הכנסת ובתי חב"ד, ולכל מקום הדלקה ציבורי.

נמצאו 24 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

חג האורים

בחנוכה, יותר מבכל חג אחר, יש את עניין הפרסום – פרסומי ניסא הן המצווה המרכזית בחג. בחב"ד מקפידים לכל אורך השנה להפיץ את המעיינות החוצה, ועל אחת כמה וכמה – בחג החנוכה.

את חנוכיות חב"ד אין מי שלא מכיר: הן מתנוססות בכל פינה ציבורית בולטת, החל מהחנוכיה בוושינגטון די.סי ועד לחנוכית הקרח בסיביר. הוראתו של הרבי מחב"ד, הרב שניאורסון, היא שהחלה במפעל המופלא הזה, המאיר בכל רחבי העולם.

חנוכיות חב"ד בישראל

בישראל, רב החנוכיות הציבוריות מודלקות בבתי כנסת ובבתי חב"ד. כיאה למקומות מלאי קדושה ורחבי ידיים, חנוכיות חב"ד של חדד כסף טהור הן בעלות מראה מפואר ומהודר, ועם זאת שמרני וסמלי. כי חנוכיה היא זכר למנורה שדלקה בבית המקדש, והאירה את כל ירושלים.

מרביתן של חנוכיות חב"ד מתנוססות לגובה רב, מה שמדגיש את תחושת הרוממות המשתקפת מהן. חנוכיית חב"ד סופרב L, למשל, מצטיינת בקנה אמצעי ארוך ובולט על בסיס נמוך. העיצוב המיוחד מביע ניקיון אצילי. חנוכיית חב"ד ברון L, מתהדרת בפאר ונוי הניבטים בשלל פיתוחים מדוגמים, החל מהבסיס ועד לבזיכים. אתם מוזמנים לשוטט באתר, ולהתרשם בעצמכם מחנוכיות חב"ד השונות. כל אחת והאמירה הייחודית שלה, וכולן אומרות פאר והדר.

חנוכיות חב"ד בכל המחירים

אז נכון, חנוכיות חב"ד הן חנוכיות גדולות ומפוארות. אבל לנו בחדד כסף טהור חשוב שכל בית כנסת או בית חב"ד יוכל להרשות לעצמו לקיים את מצוות הדלקת נרות חנוכה בהידור. כדי שזה יקרה, הקפדנו על ייצור חנוכיות חב"ד בטווח רחב של מחירים. חנוכיות במחירים גבוהים יותר מתאימות למי שמחפשים להשקיע ולהגיע לחנוכית ענק מעוצבת בפאר רב. חנוכיות במחירים נמוכים יותר מתאימות למי שהתקציב שלו מוגבל יותר, ומחפש חנוכיה נאה ומהודרת.

מבצעים והנחות – מי שקונה מוקדם, מרוויח!

כך, תוכלו למצוא אצלנו חנוכיות חב"ד החל מ-3,140 ש"ח! זה המחיר לאחר הנחה של חנוכית חב"ד פריז S, שבמקור עלתה 4,832 ש"ח. חנוכיה עדינה, בוהקת בקו נקי. שימו לב שמבצעים והנחות הם לזמן מוגבל – מהרו לקנות לפני שהמחירים עולים!

בטווח המחירים האמצעי, שאינו נמוך אך גם לא גבוה במיוחד, תוכלו למצוא את חנוכית חב"ד גוליה M. לחנוכיה בסיס עגול נמוך ובזיכים רחבים, העיצוב שלה קלאסי ושקט, קווי המתאר מעוגלים ורכים. מחיר החנוכיה עומד על  6,102 ש"ח לאחר הנחה.

בין החנוכיות היקרות יותר, תוכלו למצוא את חנוכית חב"ד ביגלה כדורים – חנוכיה יוקרתית בעיצוב ייחודי של קנה רחב ובזיכים מוארכים דמויי עששית. מחיר החנוכיה עומד לאחר הנחה על 15,074 ש"ח.

זמני אספקה ומשלוח

כפי שתוכלו לראות בקלות במהלך השיטוט באתר, זמני האספקה והמשלוח של חנוכיות חב"ד השונות משתנים בהתאם לרמת הזמינות שלהן. יש 3 רמות זמינות שונות: חנוכיות זמינות במלאי, חנוכיות בתהליך ייצור ו/ או בייצור שוטף, וחנוכיות הדורשות ייצור מורכב ומיוחד תוך הזמנת רכיבים שזמינים בתקופה מוגבלת. החנוכיה תגיע אליכם בהתאם לרמת הזמינות שלה:

חנוכיה זמינה במלאי

תוך מקסימום 10 ימי עסקים

חנוכיה בייצור

תוך מקסימום 60 ימי עסקים

חנוכיה בייצור מורכב

תוך מקסימום 120 ימי עסקים

אנו ממליצים להזמין את החנוכיות מראש ולא בסמוך לחג, כדי שתוכלו לבחור בין כל סוגי החנוכיות וליהנות גם ממבצעים והנחות! עם חנוכיות חב"ד של חדד כסף טהור, אור החנוכה יאיר לכל יהודי. שיהיה חנוכה שמח ונזכה לפרסם את הנס!