חנוכיות קטנות

מחפשים חנוכיות קטנות לחנוכה? בחדד כסף טהור תמצאו מגוון של חנוכיות קטנות לכל צורך: לבחורי ישיבה, למי שמתארחים בחג וגם למי שפשוט אוהבים חנוכיות קטנות. חדד כסף טהור גאה להציג חנוכיות קטנות ממורשת, בטכניקה הייחודית של החברה.

נמצאו 27 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

למה חנוכיות קטנות?

לחנוכיות יש מבנה ייחודי. הן מורכבות מבסיס ומשמונה קנים, התופסים שטח רב במרחב. בנוסף, העלות של חנוכיה רגילה היא גבוהה, ומטפסת למעל 10,000 ש"ח.

חנוכיות קטנות עונות על הצורך המתעורר לפעמים בחנוכיה קומפקטית יותר, כזו שקל להעביר ממקום למקום. גם מי שמקפיד להדליק את החנוכיה באדן החלון עצמו, מעדיף לפעמים חנוכיה במימדים קטנים, שתיכנס היטב לחלל המיועד לה.

חנוכיות קטנות מתאימות גם למי שלא מעוניין להשקיע בחנוכיה "לחיים", אלא בחנוכיה זמנית יותר לשנים הקרובות. בדרך כלל, במקרה כזה נעדיף להימנע מהוצאה כספית כבדה, ונבחר בחנוכיות סולידיות יותר במחירים השווים לכל נפש. בחורי ישיבות ונערים המחויבים במצוות שלא יוצאים ידי חובה בהדלקת הנרות ע"י אבי המשפחה, ומקיימים את המצווה בעצמם, מעדיפים שלא להשקיע סכום כבד בחנוכיה הזמנית, שתשמש אתם עד שיינשאו. כך גם אנשים הנוהגים להתארח או להיות בנסיעות בימי החנוכה, ורוצים עדיין לקיים את מצוות הדלקת הנרות בהידור הראוי.

ולבסוף, יש בחנוכיות קטנות יופי מיוחד משלהם. המימדים הקטנים משווים תחושה חמימה ומתיקות מיוחדת.

חנוכיות קטנות – רק בחדד כסף טהור

לנו בחדד כסף טהור חשוב שתהיו מרוצים. לכן, אנו מקפידים על מבחר רחב של חנוכיות, המתבדלות זו מזו במבנה, בסגנון העיצוב, בגובה ובמחיר.

חנוכיות קטנות בכל העיצובים

האמנים של חדד כסף טהור אוהבים לאתגר את עצמם ולעבור בין ניגודים, וזה ניכר בתוצאות המרתקות שמציגות שונות גבוהה. כך, תוכלו למצוא חנוכיות קטנות בקו נקי ושקט – למשל, חנוכית פריז S. החנוכיה מתהדרת בצורה ייחודית הודות לניגוד בין הבסיס הרבוע לקווים המעוגלים של הקנים והבזיכים; וגם חנוכיות בסגנון קלאסי, אמנותי ומעוטר – כמו חנוכית קשת וונציה, שכל קנה שלה מעוטר בשני קצותיו בעיטורים תואמים, ומדוגם לכל אורכו. העיטורים בבסיס החנוכיה קלאסיים ומסורתיים.

חנוכיות קטנות במבנה מפתיע ומתוחכם הן חנוכיות האלכסון השונות, כמו חנוכית אלכסון ליבני ריקוע המשלבת חדשנות ועיצוב מסורתי. לחנוכיות וויקל יש אמירה חדשנית, של שילוב בין חנוכית קיר לחנוכיה על רגל, וכמותן גם חנוכית C2.

דפדפו באתר ותוכלו להתרשם משפע של צורות, גדלים, מידות עובי, מרקמים ועיטורים בכל חלקי החנוכיות השונים: החל מהבסיסים, דרך הקנים וכלה בבזיכים.

חנוכיות מורשת: טכנולוגיה חדשה למחירים נגישים

חדד כסף טהור גאה להציג כלי יודאיקה יוקרתיים העשויים מורשת: נחושת איכותית בציפוי כסף עבה ועמיד. בטכנולוגיה הייחודית שפותחה ע"י האחים חדד, כלי המורשת עוברים הטבלה באמבטיית כסף, מה שמעניק להם ציפוי איכותי בעובי רב. הציפוי העבה מאפשר חריטה על הכלים בדיוק כמו כלי כסף טהור. את כלי המורשת של חדד כסף טהור ניתן לנקות כמו כלי כסף רגילים, והם מחזיקים מעמד בדיוק כמותם. חנוכיות קטנות ממורשת עשויות להיות פתרון הולם להנגשת חנוכיה מהודרת במחיר שווה לכל נפש. חנוכית מעוז צור, למשל, מתהדרת במבנה יצירתי ועיצוב של יוקרה וחדשנות, ומחירה עומד על 750 ש"ח בלבד. אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם בגלריה שבאתר.

בחדד כסף טהור תוכלו למצוא חנוכיות קטנות מכל הסוגים, בכל המחירים ובכל העיצובים – כי לנו חשוב שתהיו מרוצים. חנוכה שמח!