חנוכיות קיר

מחפשים חנוכיות קיר? חדד כסף טהור מציעה: חנוכיות קיר מפוארות שכל אחת מהן היא יצירת אמנות מרתקת. תוכלו להתרשם מהגלריה המרהיבה באתר. מעוניינים לדעת האם החנוכיה קיימת בגודל נוסף או מהו זמן המשלוח שלה? כל המידע מוגש באתר באופן קל וזמין. 

נמצאו 9 פריטים

החנוכיה המסורתית

כמעט בכל משפחה יש חנוכיה עתיקה, כזו שעברה במסורת מדור לדור. לחנוכיות הללו יש ערך סנטימנטלי רב, מלבד הערך האספני – הכספי. רב החנוכיות העתיקות הן חנוכיות קיר. בעבר, אלה היה החנוכיות הנפוצות ביותר בכל תפוצות העם היהודי: החל מפולין המזרח-אירופית ועד למרוקו ולתימן. לכן, המראה של חנוכיות קיר תמיד ייתפס כחמים, מסורתי ומלא השראה בהשוואה לשאר החנוכיות.

מהן חנוכיות קיר?

שלא כמו חנוכיות קלסיות, לחנוכיות קיר יש מבנה ייחודי. שמונת הבזיכים עומדים בשורה ישרה על טס ישר, ומהווים את שמונה הנרות של החנוכיה. הטס מוגבה ברגליות קטנות וגובל בשוליו במסגרת. בקצהו מחובר הטס לכל אורכו לריקוע הכסף המתבלט ממנו.

מתוך הריקוע מתבלט בצד אחד בזיך גדול יותר, המהווה את השמש, ומהצד השני בדרך כלל ישנו כד כסף קטן, המיועד לשמן ההדלקה.

העיצוב של חדד כסף טהור: תאווה לעיניים

חנוכיה זה לא משהו שקונים ומחליפים. זאת השקעה לכל החיים. חנוכיה הופכת להיות חלק מהנוף של הבית: לאורך השנה בוויטרינה ובחג החנוכה במקום ההדלקה. שעת הדלקת הנרות היא זמן משפחתי חמים. כל המשפחה נאספת סביב החנוכיה, ומראה החנוכיה הוא חלק מהסיפור המשפחתי של חנוכה.

אנו בחדד כסף טהור מודעים למשמעות של חנוכיה, ולכן חשוב לנו שתקבלו חנוכית קיר בדיוק כמו בחלומות שלכם. בעצם, לא בדיוק. העיצובים של חנוכיות הקיר שלנו זה משהו שלא הייתם מעזים לחלום עליו. עד שתראו את החנוכיה אצליכם בבית, לא תצליחו להאמין למראה עיניכם.

חנוכיות הקיר שלנו נראות כולן כאילו יצאו מחדר האוצרות בארמון עתיק. הן מעוצבות בעיטורים אוריינטליים, משלבות ריקועים ותבליטים, חריטות ופיתוחים. ההשקעה של האמנים ניכרת בכל פרט: החל מהצורה הכללית המורכבת, המדמה ארונות קודש, כיסאות אליהו וכתרי תורה, ועבור דרך כל קו ונקודה בדיגום המורכב העמוס פרטים. אין קו אחד מיותר, אין עלה קטן שחסר.

עיצוב שומר מסורת

העיצוב המסוגנן מתכתב עם תשמישי קדושה מפוארים אחרים, כמיטב המסורת היהודית. שימוש באלמנטים כמו כתרים, עששיות, עמודי עטורי קרניז, פרחים ועלים, אריות, לוחות הברית, ואבני הכותל – כל אלו חוברים ליצירה יהודית שופעת ומרהיבת עין.

האמנים של חדד כסף טהור נוהגים לשלב בחנוכיות הקיר גם כיתובים בטיפוגרפיה מסורתית מסוגננת, כמו: הנרות הללו קודש הם, או עשרת הדברות.

ולא כדי לראותן בלבד

חנוכיות קיר הן לא רק יפות ומצטיינות באסתטיקה. הן גם נוחות במיוחד להדלקה. הריקוע המתבלט מאחורי הבזיכים מעניק להם מסגרת מוגבלת, המקילה על ההדלקה. בנוסף, בערבי חנוכה קרים וסחופי רוחות הנרות מוגנים מהרוח ולא נכבים במהרה.

יותר מכל, חנוכיות קיר מצטיינות ביציבות גבוהה. וכשמדובר בנרות דולקים… בטיחות מקסימלית זה יותר מחשוב.

תוכלו למצוא חנוכיות קיר בחדד כסף טהור בשפע של עיצובים וסגנונות, וגם בטווח מחירים רחב, הנע בין 2,081 ש"ח ועד ל-175,048 ש"ח. המחירים של רוב החנוכיות נעים סביב ה-10,000 ש"ח. כל החנוכיות מעוצבות ביד אמן אוהבת, בהשקעה בכל פרט. תענוג להביט בכל חנוכיה, ותענוג להדליק בה נרות חנוכה – לפרסום הנס ברב פאר והדר.