חנוכה

נמצאו 106 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

נרות חנוכה

בחוץ קור חורפי ורוחות כסלו. בתוך הבית נאספת כל המשפחה, להדלקת נרות חנוכה. שלהבות קטנות מבהיקות מעל חנוכיית הכסף הגדולה, המחזירה את אורותיהן באלפי ניצוצות. נרות חנוכה מזכירים את הניסים, והם סמל לניצחון האור על החושך.

הסמל של חנוכה, הסיפור של המשפחה

נכון, יש סופגניות וסביבונים, אבל חנוכיה היא הסמל של חנוכה. מצוות החג היא הדלקת הנרות. את המצווה הזו קיימו יהודים לאורך ההיסטוריה במסירות נפש: גם באושוויץ דלקו נרות חנוכה.

לכל משפחה יש את החנוכיה שלה. חנוכיה זה לא משהו שקונים, משתמשים וזורקים. החנוכיה היא חלק מהנוף של החג, היא מאחדת סביבה את כל המשפחה. חנוכיה הופכת לחלק מהסיפור המשפחתי שייזכר לדורות. אנו בחדד כסף טהור מודעים למשמעות ולערך הסנטימנטלי של כל חנוכיה. לכן, אנו מקפידים על ייצור חנוכיות ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, עיצוב בעבודת יד מושקעת ואוהבת, ובקרת איכות קפדנית.

כל משפחה והמנהג שלה

במצוות הדלקת נרות יש מנהגים שונים: יש כאלה שאצלם החנוכיה חייבת לעמוד דווקא בחלון, יש המעדיפים דווקא בפתח הבית החיצוני, ויש כאלה שמדליקים ליד אחת הדלתות של הבית. כל משפחה והמנהג שלה, כל משפחה והחנוכיה שלה.

חדד כסף טהור מציעה את כל סוגי החנוכיות, כך שלא משנה מה המנהג שלכם – תמצאו את החנוכיה המתאימה לכם כאן: חנוכיית חב"ד למקפידים על מנהג חב"ד, חנוכית קיר אם אתם מדליקים בחלון, וחנוכיית רגל אם אתם מדליקים בדלת.

בנוסף, תוכלו למצוא כאן חנוכיות קטנות ויפהפיות. הן מתאימות במיוחד לנערים מעל גיל מצוות המקפידים להדליק נרות חנוכה בעצמם, לבחורי ישיבות שלא רוצים לסחוב חנוכיה גדולה אבל רוצים להרגיש בבית, וגם למבוגרים: אם אתם מתארחים במהלך החג, וכמובן – פשוט אוהבים חנוכיות קטנות.

כל העיצובים והסגנונות – בחדד כסף טהור

חדד כסף טהור מציעה מגוון רחב של סגנונות עיצוביים. בכל סוג חנוכיה שאתם מחפשים תוכלו למצוא חנוכיות מכל קווי העיצוב: חנוכיה בקו חלק, חנוכיה עם עיטורים עדינים וחנוכיה מסוגננת ומלאה בפיתוחים ותבליטים.

בנוסף לעיצוב, בחדד כסף טהור תוכלו למצוא גם מבנים שונים של חנוכיות על רגל.

ממה מורכב המבנה של חנוכיה?

לחנוכיה על רגל יש שני חלקים עיקריים: בסיס או רגל, וקנים. צורת הקנים והאופן בו הם מחוברים לבסיס היא היוצרת את מבנה החנוכיה.

המבנה הקלאסי הוא של קנים היוצאים מהקנה האמצעי, ארבעה מכל צד. ככל שהקנה גבוה יותר כך הוא מרכזי יותר, וקרוב יותר לקנה האמצעי. זו הצורה האופיינית לחנוכיות חב"ד ולחנוכיות רבות נוספות.

מבנה ייחודי יותר נוצר כאשר כל הקנים, כולל הקנה האמצעי, מתחברים לקצהו העליון של הבסיס. צורה זו אופיינית למספר קולקציות ייחודיות לחדד כסף טהור. תוכלו להתרשם ממנה באתר בקלות, למשל בבחירה בחנוכיית אוריגו קונכיה.

צורה ייחודית נוספת היא של חנוכיה המשלבת מוטיבים של חנוכיה על רגל ושל חנוכיה על קיר. מדובר בחנוכיה בעלת רגל, המצוידת בטס שאליו מחוברים הבזיכים. טס כזה אופייני לחנוכיות קיר. תוכלו לראות את חנוכיית C2, ולהתרשם מהמראה מפתיע ייחודי ומשולב.

גם המבנה של חנוכיות אלכסון הוא מפתיע: הקנה האמצעי פשוט זז הצידה, ומופיע בקצה הימני של החנוכיה. ממנו יוצאים שמונת הקנים באלכסון לכיוון הנגדי.

כל משפחה והחנוכה שלה, כל משפחה והחנוכיה שלה. כל משפחה יכולה למצוא את החנוכיה המושלמת בשבילה בחדד כסף טהור: בגודל, העיצוב, המבנה והמחיר המתאימים לה. חנוכה שמח!