בתי מגילה

מחפשים בתי מגילה לחתן האהוב, לסבא היקר או פשוט לויטרינה הפרטית שלכם? בחדד כסף טהור תוכלו למצוא מגוון של בתי מגילה יפהפיים, שניתן להזמין בגדלים שונים. בקטלוג זה תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב והעיצובים השונים, לבחור בבית המגילה האהות עליכם ולקבלו במשלוח עד 10 ימי עסקים.

נמצאו 7 פריטים

בתי מגילה – יוקרה ששומרת מסורת

בית מגילה הוא כלי יהודי ייחודי. המסורת מראה לנו כי היהודים נהגו בכתבים בכבוד ואחסנו אותם בכלי כסף מהודרים. כתובות על קלף הן הדבר הקדוש לנו ביותר.

למגילת אסתר יש צורה ייחודית, צורת קלף. זה מדגיש את היותה כמו מכתב שמישהו שולח לנו – עצרו, קראו, יש כאן מסר חשוב בשבילכם!

זו המגילה היחידה שכולם מקפידים לשמוע אותה, וחשוב לשמוע כל אות ואות. את המגילה המיוחדת הזאת אנו שומעים בעיצומו של יום רווי שמחה, נתינה, סעודה ושכרות – יום חגיגי במיוחד. מה יותר מתאים מבית מגילה יוקרתי וחגיגי למגילת הפורים?

 

הרבה יותר מבתי מגילה

חדד כסף טהור רואה לנגד עיניה את התמונה השלימה. בית מגילה הוא לא רק כלי לאחסון המגילה במשך השנה. נהפוך הוא! יש בו מטרה ייעודית.

 

בית מגילה איכותי – איך מזהים אותו

בית מגילה איכותי באמת, הוא כזה שיש לו את הפרמטרים הבאים:

 

מאפשר פתיחה, גלילה וסגירה קלים

זה חשוב במיוחד, כיוון שבקריאת מגילה יש לשמוע כל מילה ומילה, ועיסוק מיותר בגלילת הקלף עלול להפריע לשומע או לקורא.

 

מהודר ומלא נוי

שמקיים בהידור את "התנאה לפני במצוות". בית מגילה כסוף ומעוצב לעילא הופך בעינינו את המגילה ליקרה וחביבה.

 

ולא פחות חשוב – כל האפשרויות, לבחירתכם

חדד כסף טהור רואה לנגד עיניה את כל מגוון הלקוחות שלה, והשאיפה – שכל אחד ימצא את מה שטוב בשבילו, נכון לו, מדויק עבורו. איך זה קורה?

 

מחירים

בחדד דואגים לטווחי מחירים המתאימים לכל דורש, כך שכל אחד יוכל ליהנות מכלי כסף באיכות ועיצוב מהשורה הראשונה.

אם ברצונכם בבתי מגילה במחירים נגישים יותר, בשביל זה יצרנו סדרות מדהימות במחירים שווים לכל נפש. שם הסדרה שתמצאו בקטגוריית בתי המגילה הינה סדרת המשולבים.

בתי מגילה משולבים עשויים משילוב, של עץ המחופה מכל צדדיו בטסי כסף טהור מרהיבי עין. המראה שנוצר הוא לא פחות ממדהים – צבע העץ הכהה והעמוק מדגיש את הברק הצלול של הכסף, נקי אלגנטי וקר למראה.

 

גדלים

כל אדם והמנהגים שלו, וגודל הקלף הכשר ע"פ המסורת. אז כדי שאף אחד לא יהיה מוגבל ויוכל לבחור בכל בית מגילה שמוצא חן בעיניו, הנה פתרון יעיל ומפרגן – כל בית מגילה ניתן להזמנה במגוון גדלים! בין 15 ל-48 ס"מ. בתי המגילה מתאימים לכל מגילה עד לגובה של 36 ס"מ.

 

אתר ידידותי, שירות חברי

דפדפו בקטלוג שלנו והתרשמו ממגוון בתי מגילה מסוגננים. הקליקו על זה שמוצא חן בעיניכם – ותגלו מיד את כל הפרטים. באתר של האחים חדד כסף טהור חשוב לנו שיהיה לכם קל וברור להבין בדיוק מה אתם מזמינים.

צריכים עזרה? מתלבטים? אל תהססו ליצור אתנו קשר. הנציגים של חדד כסף טהור יותר ישמחו לתת לכם שירות שהתיאור המדויק ביותר שלו הוא – חברי. נסו אותנו.

כל חג והמצוות שלו, כל חג וכלי הכסף המפארים אותו. חדד כסף טהור גאה להמשיך עם המסורת היהודית ולאפשר לכל איש ואיש לקיים בהידור את "זה קלי ואנווהו".