כוסות ליקר לפורים

לכוסות ליקר לפורים יש מקום של כבוד, ממש כמו לכל סוגי האלכוהול. כוסות ליקר יפהפיות, אלגנטיות ומתוקות מחכות לכם כאן באתר של חדד כסף טהור. זה קטן, יפה וסופר-אלגנטי. אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם ולהזמין דרך האתר, לקבלת הכוסות עד הבית בתוך 7-10 ימי עבודה.

נמצאו 12 פריטים

סנן לפי

 • סוג מתכת

 • קטגוריה

 • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

ליקר בפורים – לכל המשפחה

בפורים יש עניין להרבות בשתייה. משתה ושמחה הם מצווה מארבע מצוות היום, ועם ישראל נהגו לאורך כל הדורות להפליג במצווה זו ולדקדק בה.

אבל לא כולם אוהבים יין או וויסקי או כאלה שפשוט לא מסוגלים לגעת באלכוהול. ליקר, זה הדבר בשבילם.

יש משהו בליקר – קטן, מתוק וצורב את הגרון. גם מי שלא רגיל לשתות אלכוהול ולעולם לא ייהנה מיין טוב, יכול לטעום ליקר בהנאה. זה הופך את חווית השתייה לחוויה של כולם.

 

כוסות המותאמות לשתיית ליקר

אפשר גם לקרוא להן מיני כוסות יין, כי זה מה שהן בדיוק: מותאמות וייעודיות לשתיית אלכוהול, אבל קטנות, כמו שמתאים לליקר.

הכוסות לליקר של חדד כסף טהור הן סופר אלגנטיות, מעוצבות למשעי, הולמות את החגיגיות שבשתיית הליקרים, חגיגיות שעולה על גדותיה במיוחד בפורים.

 

ייחודיות כוסות הליקר של האחים חדד

 • נוחות לשימוש
 • קלות לניקוי
 • יציבות ובטוחות
 • חלקן מתאימות כסט עם כוסות יין או בקבוקי ליקר
 • ניתן לחרוט עליהן הקדשה אישית

 

לשולחן הפורים היפה ביותר

שולחן פורים שונה משולחן השבת והחג. הוא צבעוני יותר, מלא יותר, חגיגי יותר. בפורים בדרך כלל יש שפע של אורחים, מוזמנים או מזדמנים, וכמו תמיד, כשיש אורחים אנחנו אוהבים שהכל ייראה טיפ טופ.

שולחן פורים שנראה וואו – זה מה שקורה עם כוסות ליקר מכסף טהור: הן נמצאות ליד כל צלחת ולא מתמקדות רק במרכז השולחן. זה מוסיף ברק לכל פינה בשולחן והופך אותו לחגיגי וזוהר.

 

אילו כוסות לליקר תמצאו בחדד כסף טהור?

יש מגוון סוגים של כוסות ליקר לפורים, כמיטב המסורת של חדד כסף טהור: ליצור גיוונים ועיצובים שונים, כך שכל אחד ימצא את מה שמושלם בשבילו.

 

כוסות ליקר לפורים – הסוגים הנפוצים

 • גביעי ליקר לפורים – קטנים קטנים, אבל עומדים על רגל. מוסיף נפח, צורה ייחודית, קריצה ליין וסגנון קלסי.
 • כוסות חלקות – ללא עיטורים לאורך הגביע. העיטורים מתמקדים בבסיס במטרה ליצור מראה ניגודי מודרני ומהודר. התרשמו מדגם Argento, למשל, שעושה בדיוק את זה.
 • כוסות מעוטרות – במגוון עיטורים, לבחירתכם. כל העיטורים מעוצבים בהשראת כלי יין שונים שלנו, ומאפשרים התאמה מושלמת.

 

ליקרים לפורים – גם לעצמכם וגם לאחרים

למי אתם רוצים לפרגן השנה משלוח מנות מפנק באמת? שישיית כוסות ליקר שמופיעות דווקא בפורים יכולות לפאר את השולחן ולשמח את מקבל המתנה כאן ועכשיו.

מתי עוד? מתנה מעולה למחותנים, לבר או בת מצווה, לעיצוב שולחן החג, ולכל מי שפשוט מגיע לו פינוק אמתי.

טיפ שלנו: שלבו במשלוח המנות כוסות לליקר עם ליקר משובח. תוכלו להוסיף עוגת ליקר מעשה ידיכם – למשלוח מנות אמנותי, יוקרתי ומפנק שכולו ליקר.

פורים זה הזמן לשמוח, עד דלא ידע! לא ידוע מה משפיע על מה, השמחה על השתייה או השתייה על השמחה. מה שברור זה שהכל מתערבב ומתמזג והופך לשפע חגיגי אחד גדול.

כוסות קטנים שמתמלאים ומתרוקנים מסמלים יותר מכל שפע פורימי, הופכים את שולחן הפורים למדהים ואת חווית השתייה לכלל משפחתית. גללו מטה לקטלוג ובחרו את גביע הליקר המתאים לכם. לחיים!