גביעי אליהו

גביעי אליהו לליל הסדר, שיפארו את שולחן החג כיאה לאליהו הנביא – האורח החשוב הפוקד את בתינו רק פעם אחת בשנה. בחדד כסף טהור תמצאו מבחר ענק של גביעים, יוקרתיים, מסוגננים וסופר-מרשימים. מוזמנים להתרשם בעצמכם ולהזמין, לקבלת הגביע עד הבית, ארוז באהבה.

נמצאו 15 פריטים

סנן לפי

 • סוג מתכת

 • קטגוריה

 • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

גביע לאליהו הנביא

במרכז שולחן הסדר ניצב גביע אליהו. הוא לא שייך לאף סועד ולכן איננו בראש השולחן ואף לא בקצה. הוא עומד במרכז, ממתין בדממה לאליהו הנביא, המבקרנו בלילה המיוחד הזה. הרבה עמלנו לקראת חג הפסח, הרבה טרחנו בהכנת מטעמי החג וסימניו – עכשיו העת לקצור.

להסב אל השולחן יחד, כל המשפחה, ולהתכונן לבואו של האורח הגדול. גביע אליהו הוא כלי מהודר, בו אנו מכבדים את הגדול שבאורחינו. מוזגים עוד ועוד יין אל הכוס, פותחים את הדלת ומבקשים "שפוך חמתך".

 

אין מחיר לשלימות

מה רואים מיד בגביעי אליהו של חדד כסף טהור? נגדיר את זה במילה אחת: שלימות. עיצוב מדויק, שבו שום פרט לא חסר או מיותר. הובלה של העיניים, מאלמנט לאלמנט, ממכלול לפרטים הקטנים.

כל גביע של חדד כסף טהור הוא יצירת אמנות מרתקת. כל גביע הוא תאווה לעיניים, ומה שמדהים זה שהם כל כך שונים האחד מהשני! אז איך אפשר לומר משפט כזה על דברים כל כך שונים? כי השלמות והדיוק – עוברים בכולם.

 

גביעי אליהו – המאפיינים המשותפים

כל אחד מגביעי אליהו של חדד כסף טהור מעוצב בסגנון ייחודי, מקורי, שניכרים בו יד אוהבת וראש גדול. עם זאת, יש גם מאפיינים המשותפים לכל גביעי אליהו שלנו.

 • כולם יציבים, עומדים על רגל עבה המצוידת בבסיס איכותי
 • כולם איכותיים, ואתם יכולים להיות רגועים שהם יחזיקו שנים
 • על כולם אפשר לחרוט הקדשה אישית
 • כולם ניתנים לניקוי ללא חשש
 • כולם מעוצבים לעילא באהבה ובמחשבה

 

כל המידע שאתם מחפשים – באתר של חדד כסף טהור

אנו בחדד כסף טהור מאמינים בחווית קנייה נעימה, שבה כל אחד יודע בדיוק מה הוא משלם ומה הוא מקבל. כדי שזה יקרה, הקטלוגים שלנו כוללים פרטים חיוניים מתחת לכל מוצר: מחיר וזמן אספקה.

כשתקליקו על כל אחד מהגביעים, תיכנסו לדף שיספק לכם את כל המידע על הגביע. האתר הידידותי שלנו מאפשר לכם קנייה בראש שקט.

 

מתלבטים? תנו לנו לעזור לכם

הם יפים, כל כך יפים! כל גביע אליהו והיופי המיוחד שלו. ההוא אצילי, ההוא נקי, ההוא סולידי (כמו סט גביע פיליגרין מקולקצית הכרם, למשל)
, ההוא מקורי, ההוא עוצמתי, ההוא כובש, ההוא קלאסי.

אם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים בין הגביעים השונים, ולא מצליחים להגיע להחלטה.

הנה מספר טיפים יעילים לבחירה מנצחת:

 • נסו לערוך סינון הדרגתי. אם יש לכם מגבלת תקציב, או סגנון שאתם מיד יודעים שלא מתאים לכם – תוכלו לסנן את כל מה שלא בא בחשבון. לאחר מכן, תורידו את אלה שבאופן חד משמעי פחות מדברים אל ליבכם.
 • בואו בראש פתוח. אל תנסו לדמיין מראש איך גביע אליהו שלכם ייראה, תנו לעיניים לשוטט בחופשיות ולהיעצר על הגביע שבאמת עושה לכם את זה.
 • שאלו מישהו נוסף, שמכיר את טעמכם היטב ויודע מה באמת ייהנה אתכם לאורך זמן. דווקא בגלל שזו לא בחירה שלו, תוכלו לסמוך על דעתו ב-100% ולדעת שהיא אמינה ואובייקטיבית.

 

חדד כסף טהור גאה להציג: מגוון ענק של גביעי אליהו מעוצבים לעילא ומיוצרים באיכות גבוהה, לפאר ולהדר את שולחן הסדר ולכבודו של אליהו הנביא. אז גללו מטה לקטלוג ובחרו בגביע המתאים לכם – הזמינו וקבלו אותו לביתכם עד 10 ימי עסקים.