הגדות לפסח

הגדות לפסח שמשלבות כסף? זה קורה בחדד כסף טהור, עם הגדות יפהפיות שמספרות את סיפורו החגיגי של ליל הסדר. הגדה לכל סועד מוסיפה זוהר בשולחן החג, וגורמת לכולם להשתתף ביתר שאת בסיפור ההגדה, בלי לפספס מילה. הלילה הזה כולו יוקרה.

נמצאו 2 פריטים

סנן לפי

 • סוג מתכת

 • קטגוריה

 • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

והגדת לבנך? כבר בכריכה

חירות, גאולה, ניצחון ורוממות. הסיפור הזה שמספרת ההגדה של פסח, כתוב כבר בכריכה, בשילוב מדהים של כסף ועור, שילוב שכולו אצילות ויוקרה מלאה שאר רוח.

ליל הסדר הוא הלילה היחיד בשנה שבו אנו נוהגים כבני מלכים. זה מתבטא בשלל מנהגים, ובכל הדורות נהגו להדר בעניין ולהוסיף כלי נוי ותשמישי קדושה מלאי פאר. אבל הגדה בשילוב כסף? על זה, כנראה, לא חלמו אבותינו, אז כשהיו מסובין בבני ברק.

 

הגדות לפסח עם שילובי כסף

שילוב של כסף עם חומרים נוספים, כמו זכוכית, עץ או במקרה של הגדה – עור, הוא סמל לעיצוב חכם.

למה?

 • כי יש כאן את האמירה היוקרתית של הכסף, בלי המחיר של כלי כסף
 • כי לכסף יש ברק קר וצלול, והשילוב עם גוון קונטרלי כמו עץ או עור כהה ואטום מדגיש אותו
 • כי עור זה קלאסי, שילוב כסף זה מודרני, ויחד מתקבל מראה מקורי ועל-זמני

 

אגדה של מתנה: הגדה לפסח

הגדה לפסח היא המתנה האידיאלית לפסח, נקודה.

מתנה איכותית לילדים, מתנה מפרגנת לבייביסיטר של הילדים, מתנה מפנקת לגיסה הצעירה, לאח שמתברמץ ולחברה מהעבודה. למי לא?

בליל הסדר קשה לשבת לשולחן עם ספרים כבדים, עבים ומסורבלים. כל אחד צריך הגדה לפסח שהיא דקה וקלילה, ועם זאת – יוקרתית ומלכותית. אז הנה. בדיוק בשבילכם, מעניקי המתנות.

הגדה שהיא לא פחות מאגדה. יוקרתית, יפהפייה, אצילית, אישית, מפנקת, שימושית, מרגשת. הגדה שהיא המתנה הטובה ביותר, לכל מי שתבחרו לתת. אגדה של מתנה.

 

זה א-לי ואנווהו באמצעות הגדה לפסח

כשאנחנו משקיעים במשהו אנחנו אוהבים אותו יותר, זה דבר ברור. מה שעלה לנו הרבה כסף תמיד ייראה בעינינו טוב יותר, יפה ורצוי יותר. לכן, כשאנו משקיעים ממיטב כספנו בשביל חפצי קודש לקיום מצוות, אנחנו גורמים למצוות להתחבב עלינו. כמו שאמר הרמב"ם – "אחרי הפעולות נמשכים הלבבות".

הגדה לפסח בשילוב כסף טהור מקרבת את סיפור ההגדה לליבנו, הופכת את הדברים לערבים ומשמחים. מצוות ההגדה וסיפור יציאת מצרים היא המצווה העיקרית בליל הסדר – "והגדת לבנך". וכפי שחז"ל הוסיפו: "כל המרבה לספר… הרי זה משובח". ככל שנאהב יותר את ההגדה ונתחבר יותר לסיפור המיוחד, נזכה לקיים בהידור את המצווה החשובה הזו.

 

הגדה לפסח משולבת כסף של האחים חדד – נעים להכיר

אלו האלמנטים של ההגדה שכדאי לכם להכיר:

 • הגדה איכותית, עמידה בפני רטיבות ולכלוך (שאפשריים בשולחן ליל הסדר)
 • הגדה נוחה לשימוש, דקה יחסית, נפתחת בקלות
 • הגדה קלאסית, סטנדרטית, שמתאימה לכל מנהג
 • ניתן לחרוט עליה שם
 • במחיר שמתאים לכל אחד, ומותג שכל אחד חולם עליו

 

לסיכום

מאורסים בפסח? אחד מבני המשפחה חוגגים יום הולדת בחג? אין מי שלא ישמח לקבל מתנה מפתיעה ויוקרתית כמו הגדה לפסח בשילוב כסף. האחים חדד – כסף טהור מציגה אגדה של הגדה. והמחיר? מחיר נגיש ושווה לכל נפש. הזמינו את ההגדה לפסח וקבלו אותה עד הבית, באריזת מתנה יוקרתית.