נטלות לפסח

נטלות כסף לפסח, להידור מצווה מיוחד בליל הסדר. גם בסימן "ורחץ" וגם בסימן "רחצה", יש ליטול את הידיים כבני מלכים, מתוך נטלה המוגשת לאבי המשפחה בכבוד מלכים. הנטלות של חדד כסף טהור הן כלי שרת מלכותיים, הראויים למצווה המיוחדת. הזמינו היום וקבלו אותם עד 10 ימי עסקים.

נמצאו 13 פריטים

נטלות כסף לפסח – מסורת או חדשנות?

מאז ומעולם שמרו בכל תפוצות היהודים על נוי מצווה, ועשו ככל שביכולתם כדי להתהדר ולהתנאות בתשמישי קדושה מפוארים. ביניהם, ניתן למצוא כלי כסף רבים ששימשו לקיום מצוות רבות. נטלות כסף מהודרות לפסח פיארו את בתיהם של גביר העיירה ושל היהודי הבורגני.

חדד כסף טהור אמונה על שמירת המסורת, תוכלו לראות את זה מיד בעיצובים שלנו. עם זאת, הטכנולוגיות החדישות שלנו מתבטאות במגוון תחומים:

  • מתאפשרת איכות גבוהה יותר של כלי הכסף
  • העיצוב המדויק, התחריטים והתבליטים נותרים לאורך זמן מבלי שיתעמעמו
  • חדד כסף טהור מציעה נטלות בעיצובים נקיים ומודרניים לצד נטלות בסגנון קלאסי ומלא עיטורים

 

במיוחד לפסח: חג החירות והגאולה

בפסח אנו כבני מלכים, חוגגים את החירות, את היותנו מרוממים. בליל הסדר במיוחד נוהגים במנהגים שונים המבטאים את היותנו בני מלכים: אוכלים בהסבה, מוזגים את הכוס האחד לרעהו, וגם נוטלים ידיים באופן מיוחד – אבי המשפחה לא ניגש לכיור אלא נוטל ידיו במים מתוך נטלה אל קערה. הנטלה והקערה מוגשות לו בכבוד על ידי בני הבית.

הנוהג המלכותי הזה חוזר על עצמו ב-2 סימני הסדר הקשורים בטהרת הידיים: "ורחץ" ו"רחצה". דווקא כאן, במנהג המביע מלכותיות יותר מכל, ראוי להדר ולהשתמש בכלי נוי מלכותי מפואר ומהודר. זה בדיוק הזמן לנטלות כסף.

הנטלות ממשיכות אתכם לכל חג הפסח, כי בחג הזה אנחנו פשוט מלכותיים.

 

נטלות פסח – האלמנטים החשובים

גודל

מהי כמות המים שהנטלה מכילה? על הנטלה להכיל לפחות את הכמות הנדרשת על פי ההלכה לנטילת ידיים מהודרת, כל אחד כפי מנהגו שלו.

 

איכות

נטלות מעולות שמחזיקות מעמד ונשארות לכל הפסחים הבאים עלינו לטובה

 

ניקוי קל

נטלות זה דבר שנמצא במטבח, בשולחן הסדר, חשוב לנקות וחשוב שיהיה קל ככל האפשר. טיפ קטן: אם אתם מתקשים לנקות כלי כסף, בחרו בנטלות חלקות יחסית או בעיטורי חריטה עדינים. קחו בחשבון שנטלות עשירות בפיתוחים כבדים וצפופים הן בדרך כלל מעט קשות יותר לניקוי.

 

נוחות

ידיות נוחות ואיכותיות לשימוש קל

 

עיצוב

הנטלות של חדד כסף טהור מעוצבות ביד אמן. כל אחת מהן נראית כיצירת אמנות, משלבת פאר, דיוק ומראה נקי לעין.

 

נטלת כסף לפסח – מחירים

טווח המחירים משתנה בהתאמה כשמדובר בתוספות כמו קערה תואמת. כפי שתוכלו לראות, המחירים של "נטלה אימפריום" ושל "נטלה עם קערה אימפריום" הם שונים. הקערה כוללת כסף טהור במשקל רב ופיתוחים רבים.

חדד כסף טהור מציגה מגוון של נטלות לפסח, מכל הסוגים ובכל המחירים. כל הנטלות שלנו עשויות ביד אוהבת, ומגיעות אליכם במשלוח עד הבית כשהן ארוזות באהבה.

תוכלו להתרשם מהחשיבה על כל פרט, ולדעת שאתם עושים את הקנייה הטובה ביותר. גללו עכשיו לקטלוג ובחרו את הנטלה המתאימה לכם.