גביעים

בואו להתרשם מהגביעים של חדד כסף טהור – שילוב של יוקרה ואיכות. קשה לבחור בין טוב לטוב, אבל אנחנו בטוחים שתצליחו. בחרתם? תוכלו לקבל את הגביע במשלוח עד הבית תוך 10 ימים בלבד, באריזה יוקרתית.

נמצאו 56 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

סברי מרנן…

שעת הקידוש. בני המשפחה שקטים, ורק האב נושא קולו. מספר על עולם שנברא בשישה ימים, על בורא ששבת ביום השביעי והפך אותו לקדוש ומרומם. גביע כסף בידו, ועליה הוא מקדש את היום המיוחד. תיכף תתיישב המשפחה כולה לסעודה ערבה, עכשיו אלה רק מילות הקידוש והגביע המהודר.

כמה מסורות ומנהגים כרוכים בקידוש ובגביעים! מי לא מכיר גביע עתיק, כזה שסיפור גבורה מופלא שזור בו והוא עבר במשפחה מדור לדור?

גביעים הם אחד מסמלי השבת, לצד הנרות, החלות ובקבוק היין. הוא גם המתנה המקובלת ביותר לחתן, ומסמלת את הפיכתו לראש משפחה. על ש"ס עוד אפשר לחלוק, על שעון אפשר לוותר, אבל גביעים תמצאו בכל העדות והחוגים ואצל כל סוגי החתנים.

 

הגביעים שלנו לטעם שלכם

הגביעים של חדד כסף טהור הם הרבה יותר מגביעי כסף סטנדרטיים. אלה גביעים יפהפיים, בעיצובים ייחודיים, המרוקעים בעבודת יד. כל חריטה נעשתה ביד אוהבת, בכל תבליט הושקעה מחשבה.

מחדד כסף טהור אין חתן שיצא מבלי למצוא את מבוקשו, אין זוג שלא יפגוש בגביע הקולע לטעמו. יש כאן את כל האלמנטים העיצוביים בכל הסגנונות, ובכל סגנון יש כמה דגמים שונים, שתוכלו לבחור מביניהם את האחד המושלם.

 

אז איך בוחרים אותו מבין כל הגביעים?

כולם יפים, כולם איכותיים וכמעט כולם מכסף טהור… איך בוחרים גביע אחד מושלם – כזה שילווה אתכם, בעזרת השם, לכל החיים?

 

הנה כמה טיפים יעילים

מודעות – חשבו מראש מהן האפשרויות שלכם. זה כולל את טווח התקציב, ואפשרויות נוספות – למשל, מידת ההשקעה שהגביע דורש. האם אתם טיפוסים של ניקיון, שמסוגלים להשקיע בניקוי יסודי של גביע מלא תבליטים? אם התשובה היא לא, אולי עדיף לכם להימנע מלכתחילה מבחירה בגביע כזה. האם אתם מקפידים על שיעור רביעית כמנהג החזון אי"ש? אם כן, לא תוכלו לבחור בגביעים קטנים מדי. יש לכם מקום אחסון בשפע לגביעים? אם לא, נסו לכוון לגביעים יחסית קטנים.

סינון הדרגתי – אל תנסו לחפש מלכתחילה את הגביע האחד. קודם כל, אתם יודעים מה אתם לא רוצים. יש גביעים שפשוט לא ידברו אליכם, כי משהו בצורה או במבנה לא לטעמכם. יש גביעים שלא מתאימים לכם מסיבות שונות, וזו בדיוק הסביה שהמלצנו לכם לבוא מודעים: מנהג הרביעית, רמת המחויבות לניקיון, וכמובן, טווח התקציב המתאפשר. בנוסף, אם קריטי לכם גביע מכסף טהור דווקא, סימנתם איקס על כל הגביעים העשויים מורשת.

הנה, כבר צמצמתם משמעותית את אפשרויות הבחירה שלכם.

כעת, המשיכו במלאכת הסינון. מתוך הגביעים הנותרים, יש גביעים יפים יותר ופחות. סמנו את הגביעים היפים יותר מביניהם. בדרך כלל, מבין כל סגנון עיצוב, תמצאו גביע אחד או שניים שיעלו לגמר. מה שעלול להיות קשה יותר, זה לבחור בין שני הגביעים היפים ביותר משני סגנונות שונים.

תוכלו לפתוח כמה גביעים במקביל בחלונות חיפוש חדשים. לאחר מכן, הקטינו את גודל התצוגה, ותוכלו לצפות בכולם, זה לצד זה. זה יקל עליכם להבין מה באמת אתם הכי אוהבים.

ראש פתוח – לא בטוח שכדאי להחליט מראש על סגנון העיצוב שאתם רוצים. לפעמים מגיעים בכוונה לקנות את הגביע הכי חלק ונקי למראה, ופתאום מתחילים להתבלבל מגביע מסוגנן שמשך את העין… אז בואו בראש פתוח, ובכוונה להתרשם מהכול. בשיטת הסינון ההדרגתי, תבחרו את הגביע היפה ביותר בכל סגנון, וכך תגיעו לבחירה הסופית באופן מושכל.

 

הקולקציות שלנו

חדד כסף טהור מציעה לא פחות מ-5 קולקציות נרחבות של גביעים. כל קולקציה מתאפיינת במבנה גביעים ייחודי, ובכל קולקציה דגמים רבים בסגנונות עיצוב שונים.

קולקציית איטליה – בסיס צר יחסית, רגל גבוהה, וכוס גבוהה וצרה עם שוליים מינימליים. הכוס עצמה מזכירה בצורתה כוס יין ללא רגל. יש גם גביעי אקסטרה איטלי, המתאפיינים במבנה מעוגל היוצר שקעים לאורך הכוסות ובבסיסים מעוגלים ורחבים יותר.

קולקציית דוד – מבנה קלאסי של בסיס רחב, רגל המורכבת כ-3 חלקים: זה המתחבר לבסיס, הבליטה הכדורית שמעליו וזה המתחבר לכוס. הכוס בעלת שוליים רחבים ומבנה דמוי פעמון.

קולקציית הכרם החדשה – קולקצייה מפתיעה של מבנה מודרני ומתוחכם מביוחד: בסיס עגול, שטוח ורחב, מעליו רגל המעוטרת בריקוע טבעתי המתבלט ממנה במרכזה, ולבסוף כוס שצורתה גליל חלק, כמעט ללא התרחבות. המבנה הייחודי זכה לכינוי כרם: הוא מתאים במיוחד לשתיית יין. הוא מאפשר אחיזה נוחה ומשווה מראה יוקרתי וייעודי.

קולקציית פנטזי – מבנה מפואר, הכול בסיס רחב ומוגבה, רגל צרה במיוחד המתרחבת לקראת החלק הנושק לכוס, וכוס בעלת שפה רחבה השוקעת פנימה בקווים אלכסוניים. הגביעים מתהדרים בשלל עיטורים וחריטות לכל אורכם.

קולקציית רחבעם – מבנה גדול יחסית ושפע עיטורים בבסיס ובכוס. הבסיסעצמו רחב ומעט מוגבה, הרגל קלאסית יחסית והכוס מעוצבת כעין כד, מעוגל ומתרחב בתחתיתו ובשוליו וצר במרכזו.

בנוסף, תוכלו להתרשם מגביעי יהושע, גביעי זכריה וגביעי שמואל.

 

חדד כסף טהור – גם אמנות, גם מקצוענות

כל הגביעים בחדד כסף טהור עשויים באהבה ותוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. מידת העובי של הגביעים והאיזון בין חלקי הגביע חשובים במיוחד, לשמירה על יציבות הגביעים. בנוסף, העובי מאפשר חריטת שם או הקדשה על הגביע. גם על גביעי המורשת שלנו ניתן לחרוט ללא חשש ומבלי שציפוי הכסף ייפגע. תוכלו לקנות גביע לבר מצווה או לרך נולד, ולחרוט עליו הקדשה אישית. בבוא היום, הוא יוכל להשתמש בו בתור גביע לפסח.

כדי להמשיך ולהנות מהברק המיוחד, יש להקפיד על ניקיון הגביעים. חדד כסף טהור מעניקה אחריות לכל החיים על כל מוצריה. הגביעים שלנו ילוו אתכם שנים רבות… לחיים!