כלי כסף לבית היהודי

כלי כסף לבית היהודי של חדד נוגעים בכל תחום של מסורת ומנהגי אורח החיים היהודי. האמנים היהודים איתם אנו עובדים מייצרים מזוזות מהודרות לפתח הבית, ברכת הבית, ספרי תהילים עם כיסוי מהודר, נטלה לנטילת ידיים לפני הארוחה, ועוד. אלו הם רק חלק מהפריטים אשר אנו מציעים לבית היהודי. הזמינו היום וקבלו את המוצר לביתכם עד 10 ימי עסקים.

נמצאו 105 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

הבית היהודי – בית ייחודי

אם ביתם של האסקימואי, האינדיאני והוונציאני, עוצבו בהתאם לחוקי הטבע ולתצורה הגיאוגרפית באזורם, את בית היהודי מתוות אמונתו ומצוותיו. הן מעצבות את כל חלקי הבית, בהתאם לכלל: דירה נאה וכלים נאים מרחיבים דעתו של אדם.

הבית היהודי מוכיח, שלהיות קדוש אין פירושו שלא להנות ממנעמי העולם. להפך, היהודי מקדש את החומר. גם את היופי והיוקרה אפשר לשעבד לטובת הקדושה והמצוות, כמו שכתוב "זה א-לי ואנווהו" – רש"י: "התנאה לפני במצוות". נוי מצווה הוא חלק מהידור במצווה. גם האהבה ליופי ונוי יכולה להיות כלי לעבודת השם.

 

האחים חדד מציגים – כלי כסף לבית היהודי

חדד כסף טהור גאה להציג מבחר עשיר של כלי כסף שיפארו כל פינה בכל בית יהודי. החשיבה של חדד: חיבור למסורת, שיוצר כלי כסף שמאז ומעולם פארו את בתי ישראל, וחדשנות מקורית שיוצרת כלי כסף ייחודיים וחדשניים, לבית יהודי בימינו.

 

רשימה חלקית של כלי כסף לבית היהודי

בתי מזוזות

בתי מזוזות מכסף טהור, לפתח הבית היהודי. המזוזה מזכירה לנו את השכינה השורה בתוך הבית, לכן יש מנהג לנשק את המזוזה בכל עת שנכנסים לבית. החביבות המיוחדת למזוזות מתבטאת בבתי מזוזה מפוארים שמאז ומעולם קישטו את פתחי הבתים היהודיים. שיא הפאר הוא כמובן בית מזוזה שעשוי מכסף טהור. יוקרה יהודית מסורתית שתלויה כבר בדלת.

 

קופות צדקה

לחיבוב מצוות צדקה. הבית היהודי אמון על נתינה וחשיבה על האחר. על הצדקה אמרו חז"ל "עשר תעשר בשביל שתתעשר", מצוות הצדקה מביאה לשפע ועושר. אין מתאים יותר להמחיש את גודל המעלה של הצדקה מאשר קופת צדקה שעשויה בעצמה מכסף טהור, ששופע יופי ועושר.

 

נטלות

נטילת ידיים לפני הארוחה אף היא מסוגלת לשפע, וכבר אמרו חז"ל – "שאו ידיכם קודש וברכו את ה' " – נטילת הידיים מביאה לברכת השם. לפעמים מפספסים קצת בנטילת ידיים, לא מקפידים ממש שהמים יכסו את כל היד. עם נטלות הכסף של חדד כסף טהור אף אחד לא מפספס. אי אפשר להישאר אדישים למצווה היקרה של נטילת ידיים!

 

ברכת הבית

לבית ששכינה שורה בו, עוטפת בסייעתא דשמייא כל צעד. ברכת הבית מכסף טהור שתלויה בכניסה לבית, משגעת ביופייה ומכריזה ללא קול: כאן, בבית היהודי הזה מאמינים בברכה ובשפע, חושבים חיובי ומתפללים שיהיה רק טוב. המילים האופטימיות הללו על טס כסף טהור עטור מסגרת בעיצוב משגע, זה בדיוק היופי של בית יהודי.

 

מים אחרונים

לבית יהודי אמיתי, כזה שאוהב את השבת ואוהב לארח. וכמובן, בית שאוהב להדר במצוות. סט מושלם למים אחרונים הכולל כן נטילה ונטלה קטנה, עשוי מכסף טהור, בעיצוב שרק חדד כסף טהור יודעת לתת. מענג את השבת, מהדר בברכת המזון, מפנק את האורחים. או בסיכום קצר: גם יוקרה, גם מסורת. לקטגוריית כלים למים אחרונים מכסף.

 

בשמים והבדלה

כלי בשמים והבדלה, להמשיך כל שבת וחג אל שאר ימות החול. הסטים משתלבים בהרמוניה עשירה, מתאימים לכל בית, ומלווים את צאת השבת או החג בטעם של עוד… כי מאז ומעולם, הבית היהודי קידש לא רק את הקידוש, אלא גם את ההבדלה. לא רק את תחילת המעשה, כי אם גם את סופו. כנסו לקטגוריית כלי בשמים והבדלה מכסף של האחים חדד.

 

איכות של ייצור, רמה של עיצוב. חדד כסף טהור מעצבת את הבית היהודי בהתאם למסורת, ועם כל האפשרויות החדשניות.