בתי מזוזות מכסף

מחפשים בתי מזוזות מכסף טהור? חדד כסף טהור מציגה: בתי מזוזות מכסף טהור בעיצובים מדהימים ובמחירים לגמרי מפתיעים. לבית, לבית הכנסת, כמתנה לאחרים או לעצמכם. הזמינו בית מזוזה וקבלו אותו עד 10 ימי עסקים.

נמצאו 5 פריטים

יש דברים שרואים כבר בחוץ

למשל, לא צריך להיכנס לתוך הבית כדי לזהות שמדובר בבית יהודי (לעוד מוצרים לבית היהודי). כבר בחוץ רואים האם משקופי הדלת עירומים וחסרי כל – או שמזוזה מציצה מפתח הבית, כאומרת: כאן בבית זה שורה שכינה.

מה עוד רואים על הבית מבחוץ?

תאמרו אתם: מה מלמד אתכם בית שבו מגילת הקלף מודבקת בדבק נייר אל המשקוף, ומה תאמרו על בית שבית מזוזה מכסף מפאר את פתחו?

אז הנה, לא רק על דבר היהדות מלמד פתח הבית.

 

בונים בית למזוזה

אנחנו אוהבים שכל מה שתלוי בבית שלנו באופן קבוע, הוא יפה. זה נכון לגבי שעון, ווילון, תמונה וגם בית מזוזה. זה לא עוד כלי, זה משהו שכל אחד רואה – אפילו מי שבכלל לא נכנס לבית.

ולמה עוד?

למזוזה רוחשים חביבות מיוחדת, דוגמא לכך היא המנהג לנשק את המזוזה. ידוע שכלים נאים מרחיבים דעתו של אדם, ובית מזוזה נאה מכסף טהור – על אחת כמה וכמה. מכאן, שבית מזוזה כסוף מחבב עלינו את המזוזה, וגורם לנו לנשק את המזוזה ולזכור את שכינת השם השורה עלינו.

 

הסטנדרטים הגבוהים שלנו

הסטנדרטים שחדד כסף טהור מכתיבה באים לידי ביטוי בכל התחומים. האמנים שלנו יודעים ליצור כל יצירה כאילו היא היחידה שלהם, בלי להיזכר ביצירות קודמות, בלי לחשוב על יצירות נוספות. רק בית המזוזה הזה קיים בעולם, וזהו. זה מה שיוצר את השונות, הייחודיות והחד פעמיות של כל בית מזוזה שלנו.

 

בתי מזוזות מכסף – לא על היופי לבדו

בתי המזוזה של האחים חדד הם עונג וויזואלי צרוף ומזוקק, אבל לא רק.

  • מחיר – המחירים שלנו הולכים להפתיע אתכם! חפשו את המבצעים של חדד כסף טהור.
  • איכות – חדד כסף טהור היא היצרנית הגדולה בעולם של כלי כסף ויודאיקה. איכות המוצרים שלנו מבטיחה מקסימום עמידות בפני השחרה, שריטות, התעקמות ופגמים.
  • קלות שימוש – קל לתלות את בית המזוזה, קל להכניס את המזוזה, קל לנקות. ככה זה כשרואים את חווית המשתמש.
  • מתנה ומשלוח – אפשר לבקש לארוז למתנה, לצרף ברכה מתאימה והמשלוח יגיע ישר לבית המקבל. איזה כיף! כיף לתת, כיף לקבל.

 

חדד כסף טהור רואה לנגד עיניה את הבית היהודי, ממסד ועד טפחות. זה מתחיל בפתח הבית: בית מזוזה מכסף טהור מעטר את משקוף הדלת, לתפארה. בתוכו טמונה מזוזה, מילים קדושות של שמירה מכל צרה. איך אומרים האנגלים? ביתי הוא מבצרי. אנחנו לא אומרים, אנחנו מקיימים.