נטלות מכסף

נטלות מכסף של חדד כסף טהור, לבית יהודי שמהדר במצוות ואוהב אותנטיות. אתם מוזמנים להתרשם מנטלות כסף שנראות כלקוחות הישר מביתו של גביר העיירה היהודית המיתולוגי, ולבחור את זו שבה תקיימו את מצוות נטילת ידיים. הזמינו נטלה באתר ותקבלו אותה עד הבית.

נמצאו 13 פריטים

מצוות נטילת ידיים

מצוות נטילת ידיים היא מצווה המסוגלת לשפע גשמי ורוחני. אדם שמקפיד ליטול ידיו בשפע של מים, זוכה לשפע מהשמיים. לכן, נטלות הן חלק בלתי נפרד מהבית היהודי.

לא מסתפקים בכוס ולא מזלזלים במצווה החשובה, שהיא מתקנות חכמים. רק נטלה שמכילה כמות גדולה של מים ויוצקת כמות גדולה בכל שפיכה, ראויה לבית שמקפיד על דקדוק ההלכה.

 

נוי מצווה

לאורך כל הדורות נהגו יהודים שרצו להדר במצוות במיוחד, להשתמש בנטלות מכסף טהור לקיום נוי מצווה. חלק מהחשיבות של נוי מצווה, הוא שהנוי והיופי גורמים למצוות להתחבב עלינו וכך אנו מקיימים אותן באהבה.

בנוסף, נוי והדר מלכותי מסמלים את העמידה לפני מלך מלכי המלכים, וקיום המצוות לכבודו. כך, כשנוטלים ידיים מנטלת כסף טהור זוכרים ששכינה שורה מעלינו.

 

נטלות מכסף – להידור המצווה

היום יותר מתמיד יודעים לשים את הדגש על עיצובם של כיורי הרחצה השונים בבית. במטבח, באמבטייה, וגם בכיור נטילת הידיים. כיורים חייבים להיראות הכי טוב בבית, עיצוב תומך ניקיון הוא בגדר חובה. אז השקעתם בכיור נטילת הידיים, לא תשקיעו בנטלה?

כי בית יפה צריך להיות הרמוני. כל דבר, החל מהפריט הקטן ביותר ועד לגדול – הכל צריך להתכתב ולזרום עם הקו הכללי בבית.

 

מתנה מנצחת היא בלתי נשכחת

רשמו לפניכם: אם אתם רוצים לתת למישהו מתנה בלתי נשכחת, הנה המתנה.

למה?

  • מתנה בלתי נשכחת היא כזו שמשתמשים בה ביום יום! מתנות ששוכבות בארון או אפילו מפארות מדפי תצוגה, זה… פחות.
  • מתנה בלתי נשכחת היא מתנה שלא היינו מפרגנים לעצמנו… אבל כל כך מפנק לקבל!
  • מתנה בלתי נשכחת היא יצירה מושלמת. לא עוד דגם ולא עוד חריטה. יצירה יפהפייה, שניכרת בה חשיבה על כל פרט.
  • מתנה בלתי נשכחת היא מפתיעה ומקורית. לא עוד כלי הגשה או כלים ליין.
  • מתנה בלתי נשכחת היא כזו שמתחברת למקורות: למסורת המפוארת, לעיצוב האותנטי. ממש כמו שיודעים לעשות האמנים שמעצבים את כלי הכסף של האחים חדד.

 

הנטלות של חדד כסף טהור הן שימושיות, מפנקות, יצירות מושלמות, מקוריות, ואותנטיות…

בקיצור, המתנה שחיפשתם.

 

אמנות שהיא אמונה

חדד כסף טהור גאה לעבוד יד ביד עם אמני ענק. האמנים היהודים אמונים על שמירת מסורת ואהבת האמנות היהודית האותנטית, רבת התקופות. בעיצוב על זמני ורב סגנוני הם חורטים על דגלם מסורת המשלבת פתיחות לחידושים והמון מקוריות.

 

אילו סוגי דגמים מעטרים את הנטלות שלנו?

  • נטלות עשירות מפורטות ומלאות בפיתוחים
  • נטלות עדינות בעיצוב נקי ושקט של כסף טהור
  • נטלות ייחודיות עם אמירה בולטת שמוליכה את העין היטב
  • נטלות קלאסיות, הרמוניה שקטה ודיגום סימטרי
  • נטלות מודרניות שמתמשות באלמנטים מופשטים

 

מוזמנים לראות את כל הדגמים בקטלוג שלנו, ולהתאהב בנטלה שעוצבה במיוחד בשבילכם. ככה זה שיש שפע גדול כל כך של סגנונות, ושונות בכל האלמנטים העיצוביים בנטלות.

עם העושר, היופי, הסטייל והאיכות של למעלה מ-50 שנה לא מתווכחים. והכי לא, עם סודות של משפחת צורפים שעברו מדור לדור. האחים חדד התחילו כאן בבני ברק, ב-1964, עם סודות של סבא הצורף.

כיום חדד כסף טהור היא החברה הגדולה בעולם לייצור כלי כסף. דפדפו באתר ותוכלו להתרשם ממגוון ענק של פריטים, שהופכים את הבית היהודי לבית שופע סגנון ואמנות. לעוד כלי כסף לבית היהודי – לחצו.