קופות צדקה מכסף

קופות צדקה לבית יהודי חם ואוהב. חדד כסף טהור מציגה קופות צדקה מכסף מרהיבות עין, בעיצוב שמושך את הלב ופותח את הכיס. יש בתים שהנתינה בהם היא חלק מהקירות, מהיסודות, מאבני הבית. בתים כאלה רוצים קופות צדקה של חדד כסף טהור.

נמצאו 5 פריטים

לרצות לתת צדקה

נכון שלא תמיד רוצים לתת, אבל תמיד רוצים שיהיה בנו הרצון.

כי בעצם בתוך הלב, כולנו רוצים להיות האנשים הטובים האלה. עם הלב הפתוח והיד הרחבה. האנשים האלה שאוהבים אחרים וכנראה לכן כל האחרים גם אוהבים אותם. כמו אלה שתמיד הערכנו וחלמנו להידמות.

 

קופה שמביאה לצדקה

כשהשפע לו זכינו מציץ עלינו בעין גדולה הישר מקופת הצדקה, אנחנו נזכרים שזה לא ממש מובן מאליו. לא כולם זכו, ומה שנשלח אלינו משמיים מיועד גם להינתן לאחרים. ועם האמירה הזאת, קשה לשמור על הארנק סגור.

פותחים אותו, ואת הלב ואת היד. משלשלים לקופת הצדקה מטבע או שטר, וצליל הכסף הפוגש בכסף מזכיר לנו את אמרת חז"ל: עשר תעשר בשביל שתתעשר.

 

קופת צדקה מכסף – תנו לעצמכם חווית נתינה

כשאוהבים לעשות משהו, משקיעים בו.

מי שאוהב לבשל כמו שצריך, משקיע בסירים מעולים. מי שאוהב לנגן, יקדיש מהונו לכלי נגינה.

ומי שאוהב לתת, קונה קופת צדקה מכסף של האחים חדד. כי כשאנחנו אוהבים לעשות משהו, אנחנו משקיעים בכלים הטובים ביותר, היפים ביותר. קופות צדקה מכסף מזכירות לנו שאנחנו אוהבים להדר במצוות, ואוהבים לתת.

 

קופות צדקה מכסף של חדד – לכל אחד

אמנות היא לא רק היכולת ליצור משהו חדש. היא גם היכולת לשאוב מההווה, לשקוע ביצירה הנוכחית בלבד, כאילו אין דבר עוד אחת לפניה ואחריה. האמנים של חדד כסף טהור הם אמני ענק, שיודעים לשקע את עצמם בכל יצירה כאילו היא היחידה בעולמם.

זה מה שיוצר את השונות המופלאה בין קופות הצדקה שלנו. שיטוט קצר באתר ואתם נדהמים מהעושר. כל הצורות, כל הקווים, כל הסגנונות. כל יצירה עם האמירה שלה, כל אחת מושלמת בדרכה.

בטבלה שלפניכם תוכלו להבין מהם האלמנטים המייחדים כל קופת צדקה והופכים אותה ליצירה מושלמת.

 

האלמנט אפשרויות
צורה – הדבר שמגדיר את קופת הצדקה, בולט לעין פעמון – סגנון עתיק עשיר ואצילי

מרובע ומלבן – קלאסי ונקי

משולש – טוויסטי ומפתיע

משושה – מתכתב עם כלי יודאיקה רבים

הדיגום –  מלמד על הסגנון והטעם של קופת הצדקה, על האמירה העיצובית שלה דיגום קלאסי – שערי אימפריום, מלא פיתוחים, מלכותי ומסוגנן – לדוגמא: קופת צדקה פעמון שערי אימפריום

דיגום מודרני –  שחמט: מרוקע נקי ושקט / יפני: מקורי מופשט ומפתיע. לדוגמא: קופת צדקה מודרני שחמט

חומר הייצור – מתכתב עם הצורה והדיגום, ליצירת מראה מסוים כסף טהור – למראה דמוי כספת

שילוב כסף – מראה קלאסי של קופת צדקה מעץ, עם הקונטרה היוקרתי של טסי כסף טהור. לדוגמא: קופת צדקה משושה שחמט

מחיר – משתנה בעיקר בהתאם לחומר הייצור, אך גם לפי גודל גבוה יותר – כשמדובר בקופות צדקה מכסף טהור

נמוך יותר- כשמדובר בקופות צדקה בשילוב כסף

 

כל אחד וקופת הצדקה שלו. כל אחד והעיצוב שמדבר אל ליבו, ומחבב עליו את מצוות הנתינה.

אומרים שנתינה מולידה אהבה, וזה נכון. כולנו רוצים לאהוב, כולנו רוצים לתת. זה פשוט לא תמיד עומד בראש שלנו. קופת צדקה מכסף טהור מביאה את הנתינה לפרונט ומרגילה אותנו להנות מחוויית נתינה פנימית ואיכותית. חדד כסף טהור מציעה מגוון מדהים של קופות צדקה מרהיבות עין, מרחיבות לב. תנו לעצמכם לתת. לכלי כסף נוספים לבית היהודי – בדקו כאן.