מגשים לחלות

מגשים לחלות שיגדירו מחדש את שולחן השבת או החג? בטח שכן, ורק בחדד כסף טהור. למה? כי העיצובים משגעים, האיכות ידועה, והמחירים – לגמרי בתקציב. אז הנה המגשים לחלות שהבטחתם לעצמכם שתקנו,  ורק חיכיתם שיהיה קצת זמן… הזמינו מגש וקבלו אותו עד הבית, ארוז באהבה.

נמצאו 7 פריטים

מגשים לחלות – הכל עניין של הגשה

אומרים שהגשה זה חצי מהעניין, והגשה נכונה היא זו שיוצרת את הרושם ואת הטעם. וכשמדובר בסעודת שבת – אנחנו לא מתווכחים. שולחן שבת או חג שערוך בצורה נכונה, צריך מעט מאוד השקעה.

אוכל פשוט וטוב שמוגש יפה עושה לנו את זה פי כמה ממנות מפונפנות על שולחן מבולגן חסר הרמוניה וטעם. מגש לחלות של חדד כסף טהור מסדר אתכם ואת השולחן כולו.

 

חלק מהמערכת

את שולחן השבת או החג היהודי מפארת מערכת כלי כסף. בכל בית, ראש השולחן זוכה לתשומת לב מיוחדת הודות לתפקידו החשוב – כלי היין והקידוש מהדרים אותו בכסף טהור, לצד כלי החלות – המגש לחלות, הסכין והמלחייה.

כל אלו יוצרים את מערכת כלי הכסף לחלות. הכלי הבולט ביותר ביניהם הוא המגש לחלות.

 

תפקיד המגש לחלות

מגש לחלות בשילוב כסף טהור

  • מגדיר את הסקציה בשולחן המוקדשת לחלות, גם ברמת העיצוב וגם במישור הפרקטי: עד כאן פירורים של חלה, מכאן והלאה – נקי.
  • מגיש את כלי החלה האחרים, מבליט את נוכחותם והופך אותם למערכת שלמה
  • מתמזג עם כלי הקידוש ומדגיש את נוכחותם
  • מאפשר חיתוך של החלות תוך שמירה על ניקיון השולחן
  • מפאר את שולחן השבת

 

מגש לחלות שעשוי בהידור ובשילוב כסף טהור, הוא דרך מובחרת לקיים את "זה א-לי ואנווהו" ולשמור על המסורת היהודית, שמרוממת את הפאר והנוי של שולחן השבת והחג.

 

סעודה – זה לא רק אוכל

סעודת שבת או חג היא ממש לא רק אוכל. זה הרבה מעבר לכך. זה הזמן שבו יושבים סוף סוף ביחד. זה זמן שבו שרים, אומרים דברי תורה, מתענגים על שפע גשמי ורוחני ומרגישים שאנו בני מלכים.

כלי כסף כמו מגש לחלות, הם הדרך המקובלת והמסורתית לפאר והדר, נוי מלכות.

 

מגז לחלות מכסף טהור של האחים חדד

על המגשים לחלות שלנו יש הגדרה אחת לומר, עדינות.

עיצובים עדינים, נקיים, מודרניים. זה הקו שהדריך אותנו ביצירת המגשים. הם פשוט מרהיבי עין, ומדברים אל כל אחד – בסטייל השקט והאצילי שלהם.

 

ברק, ולא רק – שילוב הכסף

כל המגשים לחלות של חדד כסף טהור עשויים משילוב של כסף ועץ. כל המגשים לחלות של חדד כסף טהור הם יפהפיים. מסקנה: שילוב כסף ועץ שווה יופי.

את האופרציה הפורמלית הקטנה הזאת קל לעשות, אבל אין בזה שום צורך. אפשר פשוט להתרשם מהתמונות שבאתר או להגיע אלינו לחנות. השילוב בין עץ, אטום ועמוק, לכסף חיוור וצלול, לא ישאיר אתכם אדישים.

 

הזמינו עכשיו

מגשים לחלות של חדד כסף טהור. הכי איכותי, הכי יפה, הכי משתלם. לכם נשאר רק לדפדף בקטלוג, להתאהב בדיגום השחמט העדין והקסום ולבחור מהו המגש שהכי מדבר אליכם.