כלי למים אחרונים מכסף לשבת

מים אחרונים לשבת, לגמור את הסעודה בטעם חגיגי. חדד כסף טהור מציגה: סטים של כלי למים אחרונים מכסף טהור.  נטילת מים אחרונים היא הכנה לברכת המזון, המסמלת שפע. מים אחרונים בשבת, להשפיע על כל השבוע שפע ברכה ופרנסה.

נמצאו 7 פריטים

מים אחרונים – מהי המצווה?

ביהדות, למים יש כוח טהרה. לכן, לפני סעודה של פת – "המוציא" אנו נוטלים ידיים, כדי לאכול בטהרה. בסיום הסעודה, לפני ברכת המזון, נוטלים שוב את הידיים במים אחרונים, כדי לברך בטהרה. בברכת המזון יש כוח סגולי לפרנסה טובה בכבוד, כמו שנאמר "פותח את ידך ומשביע לכל חי רצון".

 

מים אחרונים בשבת – למה?

 • בשבת המלכה הכל חגיגי. פחות חגיגי ליטול מתוך כוס חד פעמי אל צלחת מרק. סט מים אחרונים מכסף טהור, הוא כבוד שבת אמתי.
 • בשבת יש אורחים! וכשמדובר באורחים… אנחנו לא עושים הנחות.
 • שבת היא מקור הברכה, כל השבוע מושפע מהשבת שקודמת לו. לכן, דווקא בשבת ראוי להדר במיוחד במצוות נטילת מים אחרונים ובברכת המזון, סמל הברכה והפרנסה.
 • ובואו נדבר על כלי הכסף שממלאים גם כך את שולחן השבת! תענוג לעיניים, אושר לנשמה. יופי יהודי אמתי מכל פינה: החל מכלי הקידוש והיין, עד למגש וכלי החלות והמלח… השולחן כולו מלא כלי כסף יפהפיים, וכעת בסיום הסעודה זה הזמן להשלים את המלאכה וליטול מים אחרונים בכלי כסף מהודרים, כיאה וכנאה לשולחן השבת.

 

כלי למים אחרונים מכסף טהור – יצירת אומנות

חדד כסף טהור היא לא סתם חנות שיש בה כלי כסף. בתור היצרנית הגדולה ביותר של כלי כסף ויודאיקה בעולם, חדד כסף טהור מעסיקה אמני ענק שמעצבים כל פריט באהבה, כיצירת אמנות שאינה תלוית שימוש. אבל בנוסף לאיכויות האסתטיות, גם הפרקטיקה לא נשכחת לדקה.

אז מה יש בסט מים אחרונים לשבת של חדד כסף טהור?

 • יציבות. בסיס רחב, עשוי כסף דחוס ומעובה, איזון בין משקל הספל למשקל הכן תוך הקצאת משקל למים המיועדים למלא את הספל (ולאחר מכן את הכן). למניעת נפילות, שריטות ושאר נזקים.
 • ייעודיות פרקטית, שפת הספל מכוונת לשפיכה קלה וממוקדת של המים אל תוך הכן. ידית אחיזה נוחה מאפשרת שליטה מלאה.
 • סטייל עיצובי. כל סט וקווי המתאר שלו, כל סט והדיגום הייחודי שהופך אותו ליצירה. כולם מרהיבי עין, מלאי טעם וסגנון. יופי שאי אפשר להתעלם ממנו.

 

לאנשים שאוהבים אנשים

לאירוח מושלם

אין כמו אורחים בשבת! מי שאוהב אנשים אוהב לארח. וכשמארחים, שום דבר לא מוגזם מדי. כי את האורחים שלנו אנחנו הכי רוצים לפנק. אז אל תקומו מהכיסא, הכל בסדר. שבו בנוחות וסט מים אחרונים שבתי יגיע עד אליכם. לכבוד האורחים לשבת אנחנו גם אוהבים להיות אקסטרה אלגנטיים ולפאר את שולחן השבת בשיא החגיגיות.

 

למתנה מפנקת

על מי שאוהב לתת – מה יש להרחיב? מתנה יכולה לבוא לאות הודיה, עידוד, צ'ופר, הערכה, פינוק, פרגון, או השתתפות בשמחה/ חגיגה.

 

אז למה אתם רוצים לתת? ומה זה רוצה להביע?

 • כהודיה והערכה – מתנה יוקרתית מעידה על השקעה, ואומרת "אנחנו מודים מכל הלב ושיא המעריכים, אז השקענו כמו שצריך".
 • כדי לעודד ולשמח – "כלים נאים מרחיבים דעתו של אדם". נכון שזה נאמר גם על אישה נאה ועל דירה נאה, אבל את אלה האחרונים קשה יותר להעניק כמתנה.
 • כדי לפרגן ולפנק – הכי טוב לתת משהו שלא כל אחד מפרגן לעצמו, אבל כל אחד שמח לקבל. משהו מיוחד, שכאילו אפשר להסתדר בלעדיו אבל כל כך כיף כשיש אותו!
 • להשתתף בשמחה – לחתונה, לידה וכו' – טוב. מה יש לדבר. כאן צריך מתנה שמסמלת חגיגיות וגם שפע, שהשמחה תימשך תמיד.

 

סט מים אחרונים לשבת של חדד כסף טהור הוא המתנה המושלמת, לכל צורך. מכל סיבה.

מים אחרונים לשבת של חדד כסף טהור – לפאר את שולחן השבת, להדר בברכת המזון. וכן, גם לענג את העיניים. לכבוד שבת קודש.