מבצעים

מחפשים מבצעים? Welcome to the club, אתם לא היחידים. עליית המחירים הכללית לא פסחה על שוק כלי הכסף, גורמת למחירים הגבוהים בלאו הכי, לנסוק עוד יותר. מעוניינים בכלי כסף במחירים שפויים? במיוחד בשבילכם נועדה מחלקת המבצעים שלנו, האחים חדד. כאן תוכלו למצוא אותה איכות, אומנות ויוקרה, רק במחיר נמוך יותר. מבצעים על כסף שחוסכים לכם כסף.

נמצאו 52 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

חדד כסף טהור – רק מבצעים שווים באמת

אנחנו לא מאמינים שניתן לשחד לקוחות באמצעים של תרמית. אתם בוודאי זוכרים את הפעם האחרונה בה הגעתם לסופר וגיליתם מבצע אטרקטיבי: 2 מארזי שימורים של טונה ב-26 ש"ח. כשהצצתם באותיות הקטנות גיליתם שהמחיר למארז בודד הוא 12.5 ש"ח. התחושה שלנו בכזה מקרה היא: "מה הם חושבים, שאנחנו כאלו אינפנטיליים? אותנו לא תצליחו לרמות!"

אנחנו לא דוגלים בשיטות של רמייה, ולכן, במחלקת המבצעים תוכלו להבחין רק בפריטים שמחירם ירד משמעותית והפער שלהם בין מחיר המבצע למחיר המקורי הוא משמעותי ביותר.

הפערים במחיר עשויים לחסוך מכם אלף ואלפיים ש"ח בפשטות, מוצרים שבכל מחלקה אחרת שלנו, או בחנות מתחרה, הייתם מוצאים במחיר גבוה בהרבה.

לפני שאתם ניגשים לחפש באתר, כלי כסף לטעמכם, מומלץ לכם לרפרף על המחלקה של המבצעים, אולי במקרה תמצאו מוצר לטעמכם, ותעשו את עסקת חייכם.

 

סיפוריהם של האנשים שעשו פיס במבצעים של חדד

אורן ב. יצא לקנות לנכדו חנוכיית פאר לכבוד חגיגת בר המצווה. הוא הקדיש למטרת הקנייה 12,000 ש"ח. אורן פתח באקראי את מחלקת המבצעים האתר של חדד כסף טהור וגילה כי חנוכיית החלומות שאותה רצה, נמכרת במחיר של 7,943 ש"ח במקום ב-11,347 ש"ח. הוא מיהר להזמינה תוך שהוא מחשב במהירות פער של 3,404 ש"ח. אולי בכסף הזה הוא רכש ספה לסלון, מי יודע?

 

משפחת גולדברג אירסה בשעה טובה את הבן, ולקראת החתונה נכנסו לאתר של חדד כסף טהור, לבחור פמוטים הדורים. הם מצאו דגם משגע בשם: זוג פמוטי וילון חלק במחיר של 2,872 ש"ח במקום ב-4,103 ש"ח. כעת נשאר להם 1,233 ש"ח כדי לפנק את הזוג הצעיר במייבש כביסה משוכלל.

 

כשחיפש עודד חזן מתנה לחתונה של ידיד, הוא לא ידע שימצא אוצר במחיר מוזל, אולם כשהגיע מחלקת המבצעים, צד את עינו סט הבדלה בדגם כדורי במחיר של 1,618 ש"ח במקום 2,704 ש"ח. הוא ידע שאת העסקה המשתלמת הזו הוא לא מפספס.

 

מועדון 925 כבר עשיתם?

מועדון 925 הוא מועדון החברים השווה ביותר של חדד. במסגרת ההצטרפות למועדון, אתם מקבלים את כל העדכונים על מבצעים ברשת. בנוסף, אתם זכאים להטבות מיוחדות ולמבצעים לבעלי כרטיס המועדון בלבד.

כמה עולה ההצטרפות למועדון? אז זהו שלא, ההצטרפות היא חינמית ולא גובה מכם שום תשלום. הצטרפו עוד היום למועדון וקבלו את שלל הפינוקים של חברי מועדון 925.

 

מגוון של מבצעים

מחלקת המבצעים של חדד כסף טהור מתאפיינת במבחר אדיר של כלי כסף מסוגים שונים: כוסות לקידוש, פמוטי כסף טהור, קנדלברות, חנוכיות ועוד. המחלקה מציגה את הזדמנויות הקנייה הזולות במיוחד בשבילכם, למי שמעוניין לחסוך ולהרוויח.

הדגמים שבמבצע נהנים כולם מאותו ייצור מוקפד ואקסלוסיבי של כל כלי הכסף של חדד, ומאופיינים באיכות מוצר גבוהה ביותר ובאמנות ייחודית שפותחה על ידי אמני צמרת מכל העולם.

המבצעים של חדד כסף טהור – אותה שלמות, רק המחיר ירד.