מומלצים

כל כלי הכסף של חדד כסף טהור הם תוצרת של ייצור מוקפד, בשילוב אומנות של עומק, מהות, יופי ורגש. אולם בקטגוריה זו שלפנו לכם בפינצטה את כלי הכסף המומלצים, אותם בחרו לפניכם רבים וזכו לחוויית שימוש או הענקה מרגשת. תחת הקטגוריה של "מומלצים" תוכלו למצוא גביעים יוקרתיים פמוטים וקנדלברות, שפשוט התעלו מעל עצמם והפכו לפריטי יודאיקה יוצאי דופן ביופיים. והמחיר? גם הוא מומלץ. מוזמנים לצאת לסיור במחלקה המומלצת שלנו.

נמצאו 154 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

השאלה הנצחית: על מה אנחנו ממליצים?

בחירה של כלי כסף, אינה דומה לרכישה חפוזה של זוג גרביים להשלמת המלאי, זוהי משימה הרת גורל, בה מושקעת תשומת לב רבה ומחירה גבוה. האנשים הגודשים את החנות שלנו הם רבים ושונים, מה שמאסף ומאחד את רובם, זהו קמט החשיבה במצח, כאות להתלבטות קשה: האם לבחור בפמוט הקלאסי המוכר, או לקנות דווקא את זה בעל הגימור המודרני? גביע גדול ויקר או גביע נמוך יותר במחיר מוזל? האם להשקיע בחפץ שימושי או בקישוט דקורטיבי? רוב רובם של הגודשים את חנותנו, האחים חדד – כסף טהור, באו כדי לקנות מתנה למישהו, מה שמסבך עןד יותר את תהליך הבחירה.

וכאן הם פונים אלינו, איש איש בשפתו הוא: "על מה אתם ממליצים?", הם שואלים, ומקווים שנפטור אותם מהצורך הנואש להחליט בעזרת עצה טובה. לאחר הבנה של צרכי הלקוח וניסיון העבר, מצאנו לנכון לייחד קטגוריה נפרדת של הפריטים המומלצים שלנו, גביעים, קנדלברות פמוטים ועוד. המחלקה הזו נועדה לסייע לכל מי שמעוניין לדעת אילו בחירות עשו אחרים לפניו והצליחו, ומה הם כלי הכסף הפופולריים ביותר. מתקשים להחליט? במיוחד עבורכם: המומלצים.

 

כוסות קידוש מומלצות 

במחלקת המומלצים תוכלו למצוא למעלה מ-12 אופציות שונות לבחירה, במחירים שונים ובעיצובים שונים לפי התקציב והטעם האישי שלכם.

 

לחובבי המינימליזם

אם המשפט של מיס ואן דה רוהה: "פחות זה יותר", הוא חלק מאג'נדת החיים שלכם או של מקבלי המתנה, הרי ש- גביע דיויד חלק, הוא התגשמות החזון העיצובי שלכם. כוס קידוש זו מתייחדת בקו החלק והנקי ובגימור אלגנטי במיוחד. היא מוגדרת כמומלצת ביותר ומחירה הינו: 631 ש"ח.

 

אני המלך!

מחפשים גביע מלכותי במיוחד, מלא נוכחות ורושם? במחלקת המומלצים שלנו בחדד כסף טהור תוכלו למצוא את דגם גביע זכריה שערים אימפריום, העשיר בפיתוחים וחריטות ועומד על רגל בגאון, מחירו: 900 ש"ח. תוכלו גם לבחור בדגם יקר יותר של גביע שמואל בן זמורה גפן המשלב ברק וזוהר עם פיתוחים עדינים בתחתיתו. מחיר: 1,482 ש"ח.

 

פמוטים מומלצים

מגוון פמוטים מומלצים ממתינים לכם זקופים במחלקה, לפניכם פירוט על כמה מהם:

פמוטים מהעידן החדש

פמוטי גליל או פמוטי הלל אינם הדגם שכיכב בסלונה של סבתא. העיצוב שלהם חלק ומודרני והם מהווים פריט עיצובי לכל דבר. פמוטים אלו הם התגלמות החיבור בין יודאיקה, אומנות ועכשוויות, יתרון נוסף שלהם הוא ניקוי קל במיוחד.

 

פמוטים שהם חתיכת היסטוריה 

בניגוד לפמוטים המודרניים, הפמוטים המסורתיים מתאפיינים במראה כבד יותר, מלכותי ועשיר והם מעוטרים בחריטה אמנותית. אחד הדגמים המומלצים הוא: זוג פמוטי שומרון שמחירם 3,333 ש"ח, או זוג פמוטי מוצארט ריקוע גבוהים ביותר, במחיר של 7,527 ש"ח.

 

חנוכיות מומלצות

חנוכה מתקרב ואתם מחפשים מתנה יוקרתית של פרסומי ניסא? אצלנו בחדד כסף טהור תוכלו למצוא חנוכייה מומלצת דגם חב"ד איטלקי רקוע בסגנון מעניין, במחיר של 4,928 ש"ח או חנוכיית סימן שאלה אמנותית במחיר 2,724 ש"ח. 

 

המומלצים של חדד

הזמינו עוד היום את אחד הדגמים המומלצים של חדד ותיהנו משלל היתרונות של כל כלי כסף היוצא מבית היוצר של האחים חדד, אבל באקסטרה.