מתנות

אצל האחים חדד תוכלו למצוא מגוון כלי כסף מעוצבים להענקת מתנה לאירועים מיוחדים, לשבת ומועד. כלי כסף ויודאיקה גולמים בתוכם מאות שנים של מורשת יהודית מפוארת, על כן הם מהווים את המתנות המושלמות למועדים ושמחה אשר יוסיפו לאווירת החג והקדושה בשבתות וחגי ישראל. בין אם אתם חוגגים בארץ או בגולה, חתונה מפוארת, בר מצווה או בת מצווה מרגשת  ,ברית או בריתה לרך שנולד בשעה טובה, כאשר זה נוגע למתנה מרגשת, עם כלי כסף ויודאיקה חגיגיים, אי אפשר לטעות.

נמצאו 2 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

כלי כסף לחתונה

כל בית בקרב העם היהודי מתחיל בחתונה כדת משה וישראל. על כן מטבע הדברים, מדובר במעמד מרגש וחגיגי במיוחד שרבים מייחלים ומצפים לו, החל מהסבא והסבתא המאושרים, עד להורים הנרגשים, וכמובן החתן והכלה עצמם.

אומנם רבים נוהגים להעניק צ'ק עם סכום נכבד לרגל יום החתונה, אך חשוב לזכור כי ניתן לנצל את ההזדמנות הזאת בכדי להעניק מתנה אישית ומרגשת בהרבה. מתנות אשר יזכירו לאוהבים הצעירים כי הם למעשה מקימים בית בישראל.

כך למשל העניקו לנשואים הטריים זוג פמוטים מהודרים מכסף טהור, איתם יוכלו לקבל את השבתות הרבות המצפות להם ביחד בהתאם למסורת היהודית.  ניתן למצוא פמוטים יפים שכאלה במגוון רחב של סגנונות וגדלים, כך שבין אם הם יעדיפו פמוטים גדולים ומעוטרים בשלל קישוטים מרוקעים או קומפקטיים יותר מעוצבים בקווים נקיים ורגועים, תוכלו למצוא את הצמד המושלם.

כמו כן, אפשרות נוספת למתנה מרגשת עבור הזוג הטרי הוא סט קידוש מכסף טהור. סט קידוש מכסף טהור הוא עוד מרכיב חובה בכל בית יהודי אשר יסייע לזוג הצעיר לחגוג שבתות רבות ומרגשות יחד, בביתם החדש.

לקטלוג מתנות כלי כסף לחתונה.

 

מתנות כלי כסף לבר מצווה

בר המצווה הוא רגע מרגש ביותר בחייו של כל יהודי מאמין, שכן מדובר ברגע בו הוא הופך מילד, לבוגר יהודי מאמין לכל דבר ועניין. על מנת להדגיש את המעמד החשוב ולהמחיש לבחור הצעיר את גודל המעמד והמאורע, כדי להעניק לו מתנה אשר תגרום לו להבין את השינוי הממשי שחל בו, ובשינוי הסטטוס שלו כפי שהוא נתפס על ידי המסורת היהודית.

אחד מהטקסים החשובים ביהדות שעתה היהודי הצעיר יכול לקחת בהם חלק הוא הקידוש של ליל השבת. על רקע זה, גביע קידוש מהודרת ומרוקעת מכסף טהור היא מתנה ראויה ומרגשת אשר תלווה אותו לאורך שנים רבות בכל דרך אשר בה יבחר ללכת.

 

כלי כסף לבת מצווה

הדלקת נרות השבת, הוא טקס מרגש ביותר, אשר בנות ישראל לוקחות בו חלק כבר מגיל ילדות. עם זאת, עם הגעת הילדה לגיל מצוות, אין כל ספק כי האחריות המוטלת עליה גדלה וכך גם הציפייה ממנה לקיים את המצוות והטקסים אשר קיימים במסורת היהודית.

פמוטי כסף להדלקת נרות שבת לילדה אשר הגיעה לגיל מצוות היא אפוא מתנה מרגשת ושימושית כאחת אשר תשמח כל ילדה יהודייה אשר חוגגת את הגיעה לגיל מצוות. עוד אפשרות ראויה  היא הענקת פמוטים משולבים עם נוסח הברכה להדלקת נרות ליל השבת.

 

מתנות כלי כסף לנולד

דרכו של כל פעוט יהודי מתחילה בברית מילה. במעמד מרגש זה עורכים טקס במהלכו בין היתר מברכים על יין את ברכת בורא פרי הגפן והתינוק היהודי מקבל מיין הקידוש בפעם הראשונה. גביע קידוש מהודר או כוס יין לקידוש מכסף היא מתנה מעולה לקראת ברית המילה של הרך הנולד.

לקטלוג מתנות כלי כסף לבר / בת מצווה / לילד שנולד.

 

כלי כסף לעיצוב הבית

כשנכנסים לבית יהודי לרוב ניתן לזהות בו בקלות מספר פריטים אופייניים אשר מכבדים את המסורת והמורשת היהודית המפוארת. לעיתים, מדובר בפריטים צנועים, עשויים מחומרים כמו פלסטיק או עץ, ובמקרים אחרים מדובר בפריטים מושקעים ומקושטים, עשויים בעבודת יד במלאכת מחשבת של ממש.

בראש ובראשונה, בכניסה לכל בית, וכן בכניסה לכל חדר, על משקוף הדלת ניתן יהיה למצוא מזוזה. המזוזה בדלת הכניסה, היא הדבר הראשון שאורחים שמים לב אליו ולכן מזוזה יפה ומושקעת מכסף טהור היא יופי של מתנה למסיבת חנוכת בית או למסיבת פרידה מחברים שעוזבים.

פריט יודאיקה נוסף אשר יכול לשמש מתנה טובה לקראת כניסה לבית חדש ואשר יש לו אלמנטים דקורטיביים ברורים הינו לוח עשוי כסף עליו מודפסת ברכת הבית. ברכת בית כזו תראה נפלא בכל מבואת כניסה או חלל מרכזי אחר בבית.

 

מתנות כלי כסף לשולחן השבת והחג

בין אם מדובר בראש השנה, סוכות, חנוכה, שבועות, פורים או ליל הסדר, כלי יודאיקה מכסף הם חלק בלתי נפרד מכל חגי ישראל. במרבית חגי ישראל נוהגים יהודים רבים לארח ולהתארח ועל כן מדובר בהזדמנות נפלאה להעניק לבני משפחה וחברים אהובים כלי יודאיקה ברוח החג.

כך למשל לכבוד חג הפסח ולקראת בואו של ליל הסדר, העניקו ליקיריכם צלחת לליל הסדר עשויה כסף טהור ומעוטרת במוטיבים אשר מתכתבים עם המסורת היהודית. עוד אפשרות נפלאה לקראת פסח היא כלי הגשה למצות או לחלופין, גביע או כוס מכסף לאליהו הנביא.

עוד אפשרות פופולרית היא הענקת חנוכיות לקראת חנוכה. שכן בלב האפלה של חודשי החורף החנוכיות אמונות על הפצת אור ושמחה במהלך שמונת ימי חג החנוכה. החנוכיות של חנוכה מגיעות בשלל גדלים, חומרים ועיצובים, אך חנוכיות עשויות כסף טהור הן ללא ספק גולת הכותרת של חג החנוכה.

בסוכות כל יהודי מאמין, מצטייד בארבעת המינים: לולב, הדס, אתרוג וערבה על מנת לברך עליהם במהלך חג הסוכות. כיוון שרכישת אתרוג כשר וראוי אינה עניין של מה בכך, קופסת כסף מרופדת בקטיפה לאתרוג הינה מתנה שימושית למשקי בית יהודים רבים ברחבי הארץ והעולם.

עתה שאתם בקיאים בכל המתנות המרגשות לכל אותם מועדים משמחים הנחגגים על פי המסורת היהודית, לפני כל חג או חגיגה, כל שעליכם לעשות הוא לאתר חנות יודאיקה איכותית כדוגמת חדד כסף טהור ולרכוש מתנה לאותם האנשים היקרים ללבבכם.

בחדד כלי כסף טהור תוכלו למצוא מבחר רחב ואיכות ביותר של כלי יודאיקה מעוטרים במגוון רחב של סגנונות, כך שתוכלו למצוא את המתנה המושלמת בכל פעם מחדש.