בתי מזוזה

מחפשים מתנת חתונה מלאת ערך יהודי ואומנותי? אתם מוזמנים עוד היום לבחור לכם בית מזוזה מכסף טהור, מרהיב ביופיו כמתנת חתונה מלאת ערך רוחני. מחירי בתי המזוזה משתלמים ביותר ומתחילים מ-204 ש"ח לבית מזוזה, והמשלוח? חינם עד הבית!

נמצאו 5 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

בתי מזוזה מכסף לחתונה – מתנה שכולה ערך

מזוזה היא אחד מסימני ההיכר של הבית היהודי, היא קבועה על המשקוף מחוץ לבית בצד השמאלי, ומהווה שמירה והגנה לדיירי הבית. חיוב מצוות מזוזה הוא על כל חדרי הבית והעסק מלבד חדרי שירותים ואמבטיה. חיוב המצווה מוטל על בעל הבית. יש לדעת שקביעת מזוזה יכולה להיעשות הן על ידי גבר והן על ידי אישה. מקובל להעניק בתי מזוזות מכסף לחתונה, פעולה זו מתאימה ביותר משום שבני הזוג הולכים לחנוך את ביתם החדש, ובמתת זה אתם מברכים אותם שיזכו לבנות משכן לשכינה.

 

אינטליגנציה יהודית: הטעם של מצוות מזוזה וחשיבותה ביהדות

המזוזה קבועה בפתחי הבית ופוגשת את היהודי בבואו ובצאתו. קלף המזוזה מכיל פרשיות העוסקות באמונה ובאהבת הבורא. המזוזה מהווה מעין תזכורת וחיזוק, שעל ידה אנו מטמיעים בתוכנו פנימה ערכים אלו והופכים להיות יהודים יראים יותר, מאמינים יותר ושלמים יותר.

שלוש האותיות אותן כותבים בצידה השני של המזוזה הן: ש-ד-י, זהו אחד משמותיו של הבורא. בנוסף, ראשי תיבות של אותיות אלו, מסמלים את הפסוק: "שומר דלתות ישראל" – השם לא ינום ולא יישן, ומצוות מזוזה גורמת להגנה מיוחדת על בני הבית, ומהווה סגולה בדוקה לשמירה. 

 

איך תבחרו בתי מזוזות מכסף לחתונה? האחים חדד מציידים אתכם בטיפים ששווים כסף

מצווה גדולה היא לנהוג מנהג של כבוד בתשמישי קדושה, לייקרם ולפארם. נוי מצווה הינו עניין גדול ביהדות כיוון שהוא מסמל את חיבוב המצווה, ואת העובדה שאיננו מקיימים אותה כמי שמתפטר מעול מעיק, אלא עושים אותה בכל ההתלהבות והחשק, כמי שמקשט את ביתו או בגדיו.

 

בבחירת בית מזוזה מכסף חשוב שתתייחסו לעצות הבאות:

  • בחרו בבתי מזוזות מכסף לחתונה בדגש על העמידותבית מזוזה אינו תשמיש קדושה שנעול בתוך היכל סגור או חבוי בוויטרינה מגנה, בסך הכל הוא תלוי על המשקוף וחשוף לפגיעות וחבלות שונות. חשוב שהוא יהיה חזק ועמיד, וכן יגן היטב על קלף המזוזה היקר שבתוכו, עליו כתובות הפרשיות הקדושות. בחדד כסף טהור נותנים את כל תשומת הלב לכך שהמזוזות תיוצרנה ברמת איכות גבוהה ביותר, ותהיינה בטוחות ביותר גם ממקומן שבחזית.
  • בחרו בבתי מזוזות מכסף לחתונה המתאים לסגנון בני הזוגטעם הוא מושג אישי בהחלט, כאשר אתם מעניקים בית מזוזה מכסף במתנה, אתם משקיעים סכום בלתי מבוטל, חשוב שהמתנה תענה לטעם של המקבלים. בחדד כסף טהור תוכלו למצוא שפע סגנונות של בתי מזוזה מכסף בסגנונות שונים: מקלאסי מסורתי עשיר, כמו מזוזה k ועד ליצירות מודרניות בקו חלק כמו מזוזה ציפורן. חשוב שתבררו את ההעדפות שלהם, לפני שאתם רוכשים מתנה יוקרתית ורבת ערך זו, שהרי אינכם רוצים שהם יתלו את בית המזוזה רק מתוך חוסר נעימות מכם…
  • בחרו בבית מזוזה מכסף לחתונה – אבל שיהיה פרקטי לניקויכאשר אתם מעניקים מתנה לחתונה, אתם מעוניינים שבני הזוג יזכרו אתכם לטובה, ויכירו לכם תודה גם שנים לאחר מכן. יש לזכור שבתי מזוזה מכסף, ככל כלי הכסף, נוטים להשחיר כתגובה להתחמצנות הכסף עם האוויר, על כן חשוב שהמזוזה תהיה פרקטית לניקוי, ולא מלאה בפיתוחים עמוקים, שיכריחו את מקבלי המתנה להיאבק מדי שבוע עם מלאכת הברקה מרגיזה. בתי המזוזה מכסף של חדד נוחים לניקוי ומאפשרים את הברקת כלי הכסף ללא מאמץ.