מגשים לחלה

סעודות השבת הן חלק עיקרי ביום השביעי בשבוע של משפחה יהודית. נהוג לאכול בהם לחם משובח קלוע היטב – חלה. החלה הפכה להיות סמל של מאכל שבתי מובהק, המחבר בין כל העדות והקהילות. כדי לכבד את השבת נהוג לערוך שולחן בעיצוב מיוחד, לייחד כלי שבת ולהוסיף קישוטים מרהיבים. בנוסף, רבים מפארים את שולחן השבת בכלי הדור לחיתוך החלות – מגש כסף לחלות. מגש כסף לחלות לחתונה הינו מתנה הולמת לזוג הצעיר, שתכף יתחיל לחגוג שבתות בביתו ויחפוץ אף הוא בכלי נאה ליצירת מראה מלא הוד לשולחן השבתי. בחדד כסף טהור תוכלו למצוא מגוון מגשים בעיצובים מרהיבים ובמחירים משתלמים במיוחד.

נמצאו 7 פריטים

אכילה שהיא מצווה

רק ביהדות יש מושג נפלא כל כך הקרוי "קידוש החומר", מושג זה מתאר מצב שבו אדם נהנה הנאה גשמית, אך מכיוון שייחד את הנאתו לשם מצווה, החוויה הגשמית הופכת להיות רוחנית וקדושה. כך אכילת מצה בליל הסדר, הינה מצווה לכל דבר ועניין וכן אישה המתנאה לפני בעלה, תקבל על כך שכר רב.

סעודות שבת אף הן מצווה מהתורה, ועל כן, אם נייחד את האכילה לשם קיום מצוות הבורא, ההנאה הגופנית שלנו תהפוך לקיום מצוה חשובה, ותגרור אחריה שכר גדול.

בנוסף, יש משמעות גדולה להידור וכבוד השבת, לכן אנו לובשים בגדים חגיגיים, משתמשים בכלים נאים ואוכלים מאכלים משובחים. על ידי שאנו מפארים את שולחן השבת, אנו לא רק נהנים מחזות מרשימה ונעימה לעין, אלא אנו מקיימים מצווה של כבוד השבת.

 

מגש כסף לחלות לחתונה

זוג צעיר מגיע אל ביתו החדש כשבאמתחתו אין את כל הדרוש, כאשר אתם חושבים כיצד לפנק ולשמח את חתני השמחה, תוכלו להעלות בדעתכם רעיון של מגש כסף לחלות, מוצר כזה הוא כלי שבני הזוג לא ירכשו לעצמם בסתם יום של חול, אולם הוא יהיה להם שימושי ביותר בעורכם את שולחן השבת הפרטי שלהם, שכן, לא יארך היום והם לא יתארחו בכל שבת אצל ההורים…

 

האחים חדד מציעים לכם מתנה לחתונה על מגש של כסף

מגשי הכסף של חדד עשויים באמנות יצירתית איכותית על ידי טובי המעצבים, כמו שאר כלי הכסף שלהם. לכל מגש כסף לחלות יש אופי משלו, סגנון וצורה שונה. המגשים עומדים תחת בקרת איכות גבוהה, כך שאינם שבירים, ויכולים לשמש את בני הזוג שהתחתנו גם במשך שנים רבות. חלק ממגשי הכסף משלבים מראה כמו מגש מראה ידיות שחמט או מגש גרניט מראה שחמט, מה שיוצר אפקט כפול מרהיב, ומהווה פריט אמנות של ממש על שולחן השבת. 

 

מחיר מגש כסף לחלות לחתונה

מחירם של מגשי הכסף לחלות של חנות האחים חדד הינם משתלמים במיוחד. תוכלו למצוא מגש יפהפה במחיר של פחות מ-300 ש"ח. חלק מהמגשים משלבים עץ וכסף טהור, מה שיוצר מראה מרשים, ומוזיל את המחיר משמעותית. 

 

תוך כמה זמן יגיע אליכם מגש הכסף?

מגשי הכסף של האחים חדד זמינים בחנות, כך שאתם יכולים לקבלם תוך שבוע עד 10 ימים מיום ההזמנה במשלוח חינם עד הבית.

 

מגשים מכסף לחלות – לא מקובעים

מגשי הכסף של האחים חדד עשויים בצורות שונות ומעניינות, אם אתם אוהבים את המלבן הקלאסי, תמצאו אותו בקלות, אולם אם ברצונכם להפתיע במתנה מקורית, תוכלו להעניק כמתנה מגש כסף לחלות לחתונה בצורה אליפטית, או עם מתאר מעוטר באופן מעניין.

תוכלו להזמין עוד היום מגש כסף לחלות לחתונה, של חדד כסף טהור ולהבטיח שמקבלי המתנה כבר יחכו לשבת בקוצר רוח, רק כדי להשתמש בה…