סט קידוש לחתן

חתונה היא הזמן בו חותם החתן את תקופת הרווקות, ומתחיל עידן חדש בו הוא בעל הבית. כחלק מתפקידיו הוא מקדש מדי שבת על היין בשתי הסעודות הראשונות. מתנת חתונה אידיאלית היא סט קידוש לחתן מכסף, שמלאה בערך יהודי ואמנותי וכן אקטואלית ביותר. בחדד כסף טהור מחכה לכם מחלקה שלמה של סטים לקידוש לחתן מכסף, כשלכם נשאר רק לקחת את הסט המיוחד ביותר, שילווה את החתן הטרי עד חתונות ילדיו הוא, ועד בכלל.

נמצאו 102 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

"זכור את יום השבת לקדשו" – מצוות הקידוש 

דממה דקה מסובבת את השולחן הערוך בקפידה, כולם עומדים וממתינים בציפייה למעמד הגדול המלכד את כל בני המשפחה מדי שבוע – הקידוש. מצווה לקדש את השבת בדברים, כך נלמד מהפסוק: "זכור את יום השבת לקדשו". חז"ל פרשו פסוק זה, כי יש חובה גם לקדש על היין.

אפילו נשים חייבות בקיום מצווה זו מהתורה. שני קידושים נערכים בשבת: בלילה וביום.

 

מהן דרישות ההלכה מגביע היין?

יש לדעת שלא כל כוסית מלאה ביין או במיץ ענבים, כשרה לקידוש. ישנן כמה הלכות המגדירות את גודלו וטיבו של גביע הקידוש:

  1. גביע שלם – במידה והגביע שבור או סדוק, הוא אינו ראוי לשמש כגביע קידוש.
  2. גביע יין שטוף מבפנים ומבחוץ.
  3. היין שבתוכו אינו פגום – כלומר לא שתו מהיין כששהה בגביע.
  4. היין צריך למלא את כל הגביע בשלמות.

השיעור הכי מועט של יין לקידוש הינו רביעית כוס יין, ובדיעבד יצאו ידי חובה, גם אם קידשו על רביעית יין שלא מילאה את הכוס בשלמותה.

 

כיצד ניתן להדר במצוות הקידוש?

מי רוצה להיות יהודי של בדיעבד? אנו רוצים להיות יהודים של לכתחילה! לפיכך, גביע המחזיק רק רביעית יין, או כוס פשוטה מדי, אינם עומדים בקריטריונים שלנו, אנו רוצים לכבד את השבת, ולהעניק מתנה מכובדת לחתונה, של גביע שהוא מהודר מכל בחינה. 

גביעי הכסף של האחים חדד, מכילים כמות גדולה: 160-180 מ"ל, מה שהופך אותם למהודרים מבחינה הלכתית. בנוסף, הם עשויים בפאר מיוחד, הכסף הטהור והמזוקק ממנו הם מיוצרים, עובר ליטוש בטכנולוגיות מתקדמות וכך הוא מקבל את הברק המסנוור המאפיין את כלי הכסף של חדד כסף טהור. בנוסף, גביעי הכסף של חדד, אינם סרט נע של פריטים אחידים. בכל גביע הושקעו מחשבה, תכנון ועבודת צוות של טובי המעצבים בעולם, כשהם מתייחסים לכל סט קידוש מכסף, כיצירת אמנות נפרדת.

 

סט קידוש לחתן – המומלצים של חדד כסף טהור

לכל חתן, טעם ייחודי בבחירת גביע לקידוש, אחד יתחבר לסט קידוש מכסף לחתונה, בסגנון עתיק, מלא פיתוחים ועיטורים, אחר יעדיף גביע חלק-קווים המבטא את סגנון העיצוב המינימליסטי השולט בעת המודרנית. חשוב לברר את טעמו האישי של החתן לפני רכישת מתנה לחתונה.

לפניכם כמה סטים של קידוש לחתן מכסף לחתונה, שחדד ממליצים עליהם במיוחד:

  • סט קידוש גביע הלל – סט קידוש לחתן מכסף זה, הינו גבוה ומרשים ביותר, הגביע משלב עיצוב קלאסי, בקווים של יוקרה עדינה, אם תשימו לב, הוא חלק מאוד באופן יחסי, מה שמקל על מלאכת הניקוי של המוצר. מחירו: 2,634 ש"ח כולל מע"מ, מיום ההזמנה, תוך 7-10 ימים הוא אצלכם, במשלוח חינם, ספיישל עד הבית.
  • סט קידוש כוס 60 קלוע – גביע זה הוא חלק מקולקציה ייחודית ומרגשת של כלי כסף בעיצוב קלוע, תכולת הגביע הינה 160 גרם, אולם תוכלו למצוא אותו גם במהדורה מוגבלת. העיצוב הלא סטנדרטי שלו, מעניק טוויסט מפתיע לשולחן השבת. מחירו: 1027 ש"ח, כול מע"מ.

 

תוכלו למצוא עוד מבחר רב גביעים שיהוו סט קידוש לחתן מכסף לחתונה, ויהדרו את שולחן השבת ואת מצוות הקידוש. רוצים להיזכר לנצח? תמיד תוכלו להוסיף חריטת הקדשה אישית ואין סיכוי שהמתנה שלכם תישכח מהלב.