פמוטים לכלה

כלה היא בריה חדשה ומרגשת, היא כבר איננה בחורה נטולת עול, אוטוטו היא מתחתנת והופכת להיות אמא של שבת. כחלק מזכויותיה, היא מקבלת את חיוב מצוות הדלקת הנרות בערב שבת. אחת המצוות החשובות והאהובות ביותר על כל אישה יהודייה. חדד כסף טהור מציעים מגוון רחב של פמוטי כסף לכלה בעיצובים ובסגנונות שונים, כשהמשותף לכולם אלו היוקרה, העדינות והאצילות של הפמוטים, מה שהופך אותם למתנת חתונה אידיאלית לכלה.

נמצאו 79 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

הדלקת הנרות – מהות המצווה ויופייה

הדלקת נרות היא אחת משלוש המצות הבסיסיות של האישה. באקט זה של הדלקת השלהבות בפמוטים המבהיקים, היא מקבלת על עצמה את כניסת היום השביעי, והשבת פורסת עליה ועל הבית כולו – כנפיים של קדושה. הזמן הזה מסוגל מאוד לתפילה ולבקשה, על ההורים הבעל והילדים. כל אישה יהודייה מתייחדת בזמן הזה עם בוראה, ולוחשת לו את הכמוסות שבבקשותיה. שם, כשהשקיעה עתידה להתפרס על פני האופק ולהביא אתה את קדושת היום הזה, מקור הברכה לכל השבוע, מכניסה האישה לביתה אור גדול של טהרה, ומתחברת בקשר עמוק להשם.

 

שאלה: מה הבעיה להדליק נרות בנריות שעווה פשוטות?

מבחינה הלכתית, האישה יוצאת ידי חובת הדלקת הנר, גם בנר פשוט, אולם מהודר ביותר לפאר את המצווה ולהוסיף לה נוי באמצעות העמדת בסיס של פמוטי כסף יוקרתיים, לנרות השבת. פמוטי כסף משווים לכל המצווה מראה מיוחד ביותר, ומקנים לכל הסביבה אור ומכובדות.

 

פמוטי כסף לכלה של חדד כסף טהור – מתנת החתונה האידיאלית

נהוג להעניק לכלה, בתקופה שבין האירוסין לחתונה – פמוטי כסף טהור, כהכנה לקראת בניית הבית היהודי שהולך ומוקם. כדאי להשקיע מחשבה ברכישת מתנה זו כך שתמצא חן בעני הכלה, אחרי הכל, הפמוטים אמורים ללוותה מדי שבוע עד 120 שנה, וכן לנוח בוויטרינה כלי כסף לנוי משך כל ימות השבוע. חשוב מאוד שהכלה תאהב את הכלי היודאיקה ותתחבר אליהם, מה שיסייע לה בקיום המצווה החשובה מתוך שמחה.

ההמלצה שלנו: אפשרו לכלה לבחור את הפמוטים בעצמה מתוך המבחר העצום. אין ספק היא תמצא פמוטים שיהיו יקרים לליבה, מתוך הקולקציה העשירה בחנות האחים חדד.

 

עיצוב שאין לו מתחרים

מסורת האהבה לכסף ולאמנות של האחים חדד עברה בירושה, תוך שהיא מצרפת אליה אחריות ומחויבות ליצירת כלי כסף מרהיבים, איכותיים וייחודיים. ככל כלי הכסף שלהם, גם פמוטי כסף לכלה מעוצבים על ידי אמנים שונים, כשכל אמן יוצק לפמוטים אמירה מסוג שונה. תוכלו למצוא פמוטים מכסף לכלה בעיצוב מודרני עכשווי, בקו חלק ועדין כמו זוג פמוטי גליל, לעומת פמוטים לכלה בסגנון קלאסי עם פיתוחים וחריטות מעניינים, המשווים להם מראה מלכותי כמו זוג פמוטי אורביטל. קולקציית הפמוטים מכסף לכלה של חדד, מאפשרת לכל כלה באשר היא, לבחור לה את פמוטי החלומות שילוו אותה מכאן והלאה, בקיום מצוות הדלקת נרות.

 

פמוטים מכסף לכלה – כל הסוגים

המבחר העצום של פמוטי הכסף של האחים חדד, מאפשר לכם לרכוש פמוטים לפי הצרכים המדויקים שלכם. תוכלו למצוא פמוטים דקים וגבוהים, אל מול פמוטים נמוכים ורחבים יותר. פמוטים בסגנון היסטורי שיזכירו לכם ביקור במוזיאון יודאיקה עתיק או פמוטים מודרניים נוסח 2022, הצעקה האחרונה בעיצוב כלי הכסף. 

מחירי הפמוטים נעים בין: 983 ש"ח ל-6,197 ₪. כשאתם מגדירים מהו התקציב שלכם, תוכלו לבחור בפמוטים במחיר המדויק לכם. 

זמן הייצור והאספקה של הפמוטים הוא בדרך כלל עד 90 יום, כך שכדאי לכם להתחיל עם סאגת בחירת הפמוטים, כמה שיותר מוקדם. אולם תמיד תוכלו לפנות לחנות הלא וירטואלית, ולמצוא שם פמוטים באספקה מיידית. אגב, המשלוח חינם עד הבית.