קופסאות אתרוג

התקופה שבין מסיבת האירוסין ליום החתונה, רוויה התרגשות, התחדשות ושמחה. בני הזוג הטריים מעמיקים את הקשר ביניהם לקראת היום הגדול בו יקימו את ביתם יחד. נהוג להעניק מתנות לחתן ולכלה כנדוניה איתה יצוידו לקראת צאתם לחיים משותפים. במידה והחתונה נערכת סמוך לחג הסוכות, מקובל להעניק לחתן קופסת אתרוג מהודרת מכסף. קופסה זו תשמש אותו בימות החג, וכן תפאר את וויטרינת הזכוכית משך כל ימות השנה. חדד כסף טהור מציגה מגוון קופסאות מכסף לחתונה, בסגנונות ובעיצובים שונים, תוך שמירה על הטאץ' המיוחד המאפיין את כל יצירות האומנות שלה ומחויבות לאיכות מעולה.

נמצאו 20 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

קופסאות אתרוג מכסף לחתונה – האתגר

מזל טוב! חתן חדש נכנס למשפחה. הוא כליל המעלה ובורך בכל מידה נכונה, מגיע לו לקבל מתנה מכבדת ביותר לקראת חג הסוכות. האתגר שלכם עכשיו הוא למצוא קופסת אתרוג מכסף שתענה על 3 קריטריונים חשובים:

1.טעם המקבל – סביר להניח שאף שהחתן שלכם בתקופה זו עשוי להיות נימוסי מאוד ולהצהיר שהוא סומך על טעמכם במאה אחוז, עדיין, הוא זה שאמור להשתמש בקופסה לאתרוג מכסף, וחשוב שהיא תמצא חן בעיניו. לכן חשוב לברר מה טעמו האישי בכלי כסף, האם הוא חובב יצירות מודרניות, או שקופסת אתרוג מכסף לחתונה בעיניו, מוכרחה להיות בעיצוב קלאסי מסורתי. בירור פשוט יכול להפוך את המתנה שלכם, מכזאת שמאחסנים במחסן טחוב, לקופסת אתרוג שמפארת את הבית, והינה גאוות החתן משך כל חג הסוכות. בחדד כסף טהור תוכלו למצוא קופסאות אתרוג מכסף לחתונה, במגוון סגנונות, קחו לדוגמה את קופסת אתרוג איטלי שהיא כלי כסף עשיר, בעל מראה קלאסי-עתיק, לעומת קופסת אתרוג מילנזי חלק שהיא סמל לחדשנות בעולם כלי הכסף. שפע עצום מחכה לכם אצל האחים חדד, כך שהחתן שלכם בוודאי ימצא את עצמו באחת מקופסאות האתרוג מכסף לחתונה.

 

2.איכות המוצרקופסאות אתרוג מכסף לחתונה הן מתנה שאמורה לשמש את החתן משך שנים, ולאפשר לו שימוש פרקטי, נוח ואיכותי. קופסאות אתרוג לחתונה מכסף של האחים חדד, עשויות כמו שאר כלי הכסף, מעשה ידי החברה, תוך מחשבה מעמיקה על צרכי המשתמש. הקופסאות כוללות מנגנון לפתיחה וסגירה קלים. קופסאות האתרוג מכסף, מכילות די מקום לגדלים רבים של אתרוגים, כך שאינן מגבילות בבחירת אתרוג בגודל מסוים. הקופסאות יציבות ביותר הודות ל-4 רגליים קטנטנות המהוות בסיס לקופסה, וכן לכל קופסת אתרוג מחוברת ידית אחיזה המאפשרת נשיאה נוחה ובטיחותית. קופסאות אתרוג מכסף לחתונה של חדד כסף טהור משמשות את החתנים שנים רבות. אתם יודעים מה? שאלו את סבא שלכם על כך, שכן חברת האחים חדד לא הוקמה היום, היא מאסטרית בתחום כלי הכסף כבר משנת 1964, מספיק שנים כדי לדעת דבר או שניים על ייצור כלי כסף באופן מושלם.

3.התאמה לתקציב – בחדד כסף טהור תוכלו למצוא קופסאות אתרוג מכסף לחתונה במגוון מחירים, כשהבחירה היא בידכם, האם להשקיע יותר, או לא לחרוג מתקציב אותו קבעתם מלכתחילה. מחיר קופסת אתרוג מכסף של האחים חדד כסף טהור מתחיל מ-3,330 ש"ח. חשוב לדעת שהמחיר מושפע ממשקל הכסף, מהאמן המייצר ומגודל הקופסה.

 

קופסאות אתרוג מכסף לחתונה? יוצאים מהקופסה!

חדד כסף טהור משיקה ליין חדש וחגיגי במיוחד, הכולל קופסאות לאתרוג בסגנון לא סטנדרטי. קופסאות האתרוג הנדירות בעיצובן הן קופסאות בצורה ביצית-אגסית, המכילות את האתרוג בצורה עומדת.

החתן שלכם קרוץ מחומר מקורי? מגיעה לו קופסה לא שגרתית, בעיצוב יפהפה.