כלי הגשה

כלי הגשה הם לאו דווקא כלים לשימוש פרקטי בלבד. הם יכולים להפוך לחלק מעיצוב הבית שלכם, כשהם עשויים למצוא מקום של כבוד בוויטרינת הזכוכית השקופה. חדד כסף טהור מציעה כלי הגשה מכסף לעיצוב הבית, שמסוגלים להפוך כל סעודה לחגיגה, וכל חלל לנדיר ביופיו. כלי ההגשה של חדד משלבים 3 חומרי גלם איכותיים: עץ, כסף וזכוכית, ויוצרים מראה חדש ואטרקטיבי למאכלים המסורתיים.

נמצא פריט 1

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

כשההגשה היא רק תירוץ

כלי הגשה הם כלים שנועדו לשרת אותנו בזמן הסעודות, הם מכילים סוגי מאכלים שונים, ובעלי ידיות אחיזה או משטח אחיזה יציב, להגשה והורדה נוחים ויעילים. כלי הגשה יכולים להיות עשויים מסוגים שונים של מתכות, מחרסינה או מפלסטיק, כשתפקידם להוות כלי קיבול למזון ולא עוד.

כלי הגשה מכסף לעיצוב הבית, נדמה שהפכו את היוצרות. שכן הם גונבים את ההצגה כולה. כלי הגשה עשוי עץ איכותי בשילוב של שכבת כסף עדינה עשירה בפיתוחם וריקועים – אינו דבר של מה בכך. כך מעניקים כלי הגשה אלו ערך מוסף למזון, וכן הם כלי קישוט בפני עצמם, כשבכל זמן שהם אינם מגויסים בתפקיד, כלי ההגשה נחים בוויטרינה, ומהווים אמצעי דקורטיבי לעיצוב החלל.

 

למזון המשובח שלכם מגיעה צורת הגשה חגיגית במיוחד: "ליידי סוזן שלישייה" 

"ליידי סוזן שלישייה", הינו שם הכלי הדקורטיבי להגשה של חדד כסף טהור. מבנה הכלי הינו בסיס עץ שטוח ודק, המשלב דוגמת כסף טהור עשירה. על הבסיס ניצבים 3 כלי הגשה מזכוכית, המתאימים להגשת: סלטים, פיצוחים וממתקים. 

לכאורה, אינכם צריכים לצאת מגדרכם ולהשקיע בנראות מרשימה של המזון, כיוון שהכלי המשולש עושה את העבודה במקומכם, ומצלחת כל אוכל במפגן יוקרה עשיר.

 

יש לי חג יום יום – כלי הגשה מכסף לעיצוב הבית

כלי ההגשה מכסף לעיצוב הבית של האחים חדד, יכול לשמש אתכם לאירוח חגיגי על שולחן הקפה בסלון, את הכלי תוכלו למלא בכיבוד עשיר כמו פירות נדירים בחיתוך מעניין ופרלינים נימוחים. הכלי יכול גם להישאר על השולחן ולהכיל מיני שקדים ואגוזים לנשנוש יומיומי בריא. כלי ההגשה היוקרתי יכול להיות מוצב יחד עם כלי כסף ויודאיקה נוספים בארון בעל דלתות זכוכית, כך הוא ישמש בתפקיד עיצובי מלבד שימושו הפרקטי בהגשה.

 

הפרמטרים שהופכים כלי הגשה לזוכה פרס ראשון במבחן איכות

  • כלי ההגשה של האחים חדד נהנים מיציבות, כיוון שהם ישובים על טס רחב ביותר, מה שמונע מכם את עוגמת הנפש הכרוכה בנפילה וניפוץ של כלי זכוכית.
  • כלי ההגשה של חדד כסף טהור תוכנן בקפידה כך שיכיל את המירב, אך לא יתפוס שטח גדול מדי על שולחן הסעודה או בארון האחסון, מה שיוצר פרופורציה נכונה ונוחות שימוש מקסימלית.
  • כלי ההגשה הינם איכותיים במיוחד, אין זה עניין של מזל, עובדה זו קיימת בשל כך שכלי ההגשה עשויים חומרי גלם איכותיים במיוחד, מה שמאפשר להם חיי מדף ארוכים, מבלי שיתעקמו או יישברו למגינת ליבכם.
  • עיצוב מרשים – כלי ההגשה הם בעלי נראות אצילית ביותר, ומתאימים לפאר שולחנות יוקרתיים וויטרינות מרשימות. הכלים עוצבו בידי אמן בעל שם, ששילב קלאסיות עם מודרניזציה בדו קיום מוצלח, אי לכך כלי ההגשה מתאימים לסגנונות עיצוב רבים ושונים.

 

מה שחשוב שתדעו על כלי ההגשה מכסף לעיצוב הבית

כלי ההגשה סוזן שלישייה משלבים עץ, כסף וזכוכית. מחירם: 253 ש"ח בלבד. זמן אספקת המוצר הוא עד 60 יום. יש לציין שהם יהלמו מאוד מתנה למארחים, שכן, הם יביעו הערכה וכבוד וגם יהוו פריט שימושי ביותר.