מגשים

מגשים מזמן אינם מתפקדים ככלי פרקטי ותו לא, הם יכולים לסייע בעיצוב הקונספט הסלוני והבית כולו. מגשים מכסף לעיצוב הבית של חדד, הם מגשים לחלות ולצרכי הגשה שונים. הם משלבים חומרי גלם כמו עץ או מראה, ונהנים מעיצובים מרהיבים ומאיכות מעולה. מחיר מגש מתחיל מ- 250 ש"ח, מגשים אלו יכולים להוות מתנת חתונה מפנקת או מתנה מכובדת למארחים, כך או כך, מקבלי המתנה לא יפסיקו להודות לכם. 

נמצאו 7 פריטים

מעצבים את הבית על מגש של כסף

אם נדמה לכם שמשימת עיצוב הבית, היא אתגר-על שנועד אך ורק למעצבי פנים בעלי שם, שעשו את מיטב שנותיהם באקדמיה לעיצוב, תנו לנו לחדש לכם – גם אתם יכולים לעשות זאת, ואפילו בקלות! חדד כסף טהור מציעה לכם מגוון מגשים מכסף לעיצוב הבית, שיהפכו את השולחן והוויטרינה, לפסטיבל עיצוב מרגש. 

לא תאמינו כמה משקל יש למגש, בתנאי שהוא מעוצב טוב – כמובן. מגש לחלות ניצב על שולחן הסעודה כבר מתחילתה, הוא משמש כבסיס ומהווה קונטרסט מעניין למפה הלבנה הבוהקת המאפיינת את שולחן השבת המסורתי. עיצוב נכון של המגש, יתחבר הרמונית לכלי הכסף הנוספים שעל השולחן כמו גביע הקידוש, הפמוטים והקנדלברה, ויהפוך את כל אסופת כלי הכסף הזאת, לשולחן בלוק מלכותי עשיר.

הסתיימה הסעודה? המגש לא פורש מעבודתו, הוא בתפקיד נון-סטופ, עתה הוא ישוב למקומו שבוויטרינה ויקדם את פני הצופים בו בשלום מלוטש וכסוף.

 

סוגי מגשים מכסף לעיצוב הבית של האחים חדד

חדד כסף טהור מגישה קולקציה אצילית של מגשים שונים משולבים.

  • מגש מראה ידיות – מגש זה הינו בעל בסיס מראה חלק, הוא משלב בשני צידיו משטחי עץ בגימור מעוגל, משטחי העץ מצופים כסף טהור בחריטת שחמט מרהיבה. שילוב הראי במגש משווה מראה כפול ואטרקטיבי למזון, ומציג אתכם כבעלי בית לארג'ים במיוחד… מחיר המגש הינו: 606 ש"ח, ניתן לקנותו גם במידה קטנה יותר במחיר של 496 ש"ח. זמן המשלוח הוא בין שבוע לעשרה ימים.
  • מגש גרניט מראה שחמט – מגש זה הינו המגש הקלאסי ביותר. צורתו מלבנית והוא משלב כמו קודמו, מראה בוהקת וחריטות כסף אמנותיות מרשימות. המבנה שלו דק במיוחד ולכן נשיאתו קלה, מה שהופך אותו למגש אידיאלי ביותר. מחירו: 250 ש"ח כולל מע"מ. זמן המשלוח שלו מיום ההזמנה הוא 7-10 ימים.
  • מגש מלך שחמט – מגש זה, כשמו כן הוא: מלך. מתאר צורתו יוקרתי במיוחד ואינו שגרתי כלל, בסיסו עשוי עץ משובח, והוא מצופה כולו שכבת כסף טהור, שעליה חריטה וריקוע המציירים אלמנטים שבתיים ועיטורים נוספים, כמו גם פסוקים מתאימים. מחיר המגש 648 ש"ח כולל מע"מ, זמן האספקה שלו הינו 7-10 ימים.
  • מגש מלך אוול שחמט – מגש זה מפתיע בצורתו האליפטית, הוא עשוי בסיס עץ משובח והדור בציפוי כסף טהור בעיצוב מרשים. ניתן לרכוש את המגש בשני גדלים. מחיר מגש סטנדרטי: 396 ש"ח כולל מע"מ. מחיר מגש גדול הינו 566 ש"ח כולל מע"מ. זמן משלוח המגש הסטנדרטי הוא עד 60 יום, את המגש הגדול תוכלו לקבל עד 10 ימים מיום ההזמנה.

 

מסורת אהבת האמנות והכסף עוברת במשך דורות אצל משפחת חדד, אליה מצטרפת תכונת הבסיס של ייצור כלי הכסף האיכותיים ביותר. אומנים מרחבי העולם הופכים את כלי הכסף לפריטי אמנות נדירים ביופיים כשלכל אחד אישיות ואופי, אותם יוצק האמן במו ידיו. 

הזמינו עוד היום מגש כסף לעיצוב הבית, ותיהנו ממוצר איכות דקורטיבי יפהפה, שיהפוך את ההגשה הביתית שלכם לחוויה מיוחדת.