קנדלברות

בעבר הרחוק היו הקנדלברות – פמוט המסתעף למספר קנים, מפיצות האור העיקריות בבתים. בימינו המודרניים הקנדלברה הפכה לפריט עיצוב ייחודי ונוסטלגי ששרד מימי קדם. סדרת הקלדנברות של האחים חדד העשויה מכסף טהור מיוצרות בידי אמנים, מציעה מגוון עיצובים קלאסיים ומודרניים, ושלל דגמים הניתנים להזמנה החל מחמישה קנים ועד 15 קנים. קנדלברות הכסף היפיפיות של האחים חדד הן יצירות אומנות המפיצות אור יקרות ונוסכות שלווה ואווירת קודש.

נמצאו 45 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

עם כל ילד – נדלק עוד אור

מצוות הדלקת הנרות המאפיינת את האישה היהודייה, נחלקת במנהגיה, בעוד שיהיו נשים שתדלקנה שני נרות מדי שבוע, אחד כנגד זכור ושני כנגד שמור, מנהג ישראל נפוץ הוא, להוסיף נר נוסף עבור כל ילד. במקור, כך מספרים, מנהג זה נוצר עקב כך שבשבת הראשונה שלאחר הלידה, היתה האישה חלושה מאוד ונבצר ממנה להדליק נרות, וכידוע, הפסד של הדלקת נרות מחייב הדלקת נר נוסף לכל החיים כתזכורת. כך יצא שבהולדת כל ילד, הפסידה האישה הדלקה נר באופן חד פעמי, ונקנסה בהוספה של נר נוסף תמיד, מה שגרם לכך שכל אישה תדליק שני נרות, ועוד נרות נוספים, כמספר ילדיה.

בפועל היום, גם כשהנשים יכולות להדליק נרות בשבת שלאחר הלידה, השתרש מנהג זה, והוא מרגש מאוד, כיוון שכל ילד הוא אכן אור גדול.

הקנדלברה מרובת הקנים מאפשרת לכל אם להדליק נרות כפי מספר ילדיה ברווח, בתוך כלי כסף מרהיב ביופיו.

 

קנדלברות מכסף שמשדרגות את שולחן השבת

קנדלברות הכסף של האחים חדד, אינן כלי כסף גרידא, אלא יצירות אמנות, כל אחת בפני עצמה. מעצבי העל של כלי הכסף, מקפידים לשמור על ייחודיותה של כל קנדלברה, כשלכל אחת קו אישי ומראה מיוחד רק לה. תוכלו למצוא קנדלברות בסגנון קלאסי עתיק יומין, הכוללות פיתוחים, עיטורים וריקועים מתקופות קדומות בהיסטוריה ומאזורים שונים על פני הגלובוס כמו קנדלברה ברון 5 קנים, לעומתן, עומדות להן לראווה בהידור רב, קנדלברות בעיצוב חלק ומודרני כמו קנדלברה וילון 6 קנים, המתאימות לפאר סלונים עכשוויים שהקו השולט בהם הוא: פחות זה יותר.

בבתים רבים מייחדים לקנדלברה מקום של כבוד על שולחן השבת, הפאר והעושר אותו מבטאת הקנדלברה, מאצילים על שולחן השבת הערוך, והופכים אותו למלכותי, כמו ששולחן סעודת השבת צריך להיות.

 

חדד כסף טהור מעניקים לכם טיפים חשובים לבחירת קנדלברה מכסף

  • הקפידו על קניית קנדלברה איכותית – רכישת קנדלברה כרוכה בהשקעה כספית נכבדת, חשוב שתהיו מרוצים מאיכות הקנדלברה ושהיא תאריך ימים, מבלי "לפשוט רגל" או להתעקם. האחים חדד מציגים דגמי קנדלברות יציבים ואיכותיים, המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ומהווים את התלמידים המצטיינים במבחן האיכות של כלי הכסף בארץ ובעולם.
  • קנדלברה עם אופציה להרחבה – חשוב לקנות קנדלברה עם מספר קנים מספיק לכל בני המשפחה, במידה והמשפחה עוד בתהליך התרחבות, כדאי לרכוש קנדלברה עם מספר קנים רב מהנדרש. כך לא תצטרכו להתחדש בקנדלברת כסף חדשה עם כל לידה.
  • קנדלברה מכסף טהור –  אל תתפתו לרכוש קנדלברה עם ציפויים וחיקויים. בסופו של דבר אין כמו הדבר האמיתי, קנדלברת כסף טהור היא נכס של ממש. חפשו את המספר: 925 על הקנדלברה. בשביל האינטליגנציה: כסף טהור ב-100% אינו יכול להחזיק מעמד לבדו, לכן מערבים אותו בעוד חומרים, שהופכים אותו לסגסוגת. הכסף הטהור ביותר לעשיית כלי כסף עשוי תערובת שמתוכה אחוז הכסף הוא: 92.5%, ומכאן הסימון המוכר של 925.
  •  קנדלברה מכסף עם בסיס איתן – אחרי הכל, קנדלברה היא כלי בו מדליקים אש, חשוב שהיא תהיה בעלת בסיס רחב, שלא יתהפך עם כל נגיעה או תזוזה קלה, כך תשמרו על בטיחות ועל שלמות המוצר, שהרי אינכם מעוניינים בהתעקמות הקנים או בשבירת רגל הקנדלברה, שכן עוד לא הומצא גבס לאיחוי שברי קנדלברות כסף…

 

מחירי קנדלברות מכסף

מחיר קנדלברה מכסף נע בין אלפי שקלים בודדים לעשרות אלפי שקלים, כך שהבחירה שלכם צריכה להיות מכוונת תקציב. מחיר הקנדלברה תלוי בגודלה, בעיצובה ובמספר הקנים אותו היא מכילה.

מחפשים מתנה ייחודית שתדליק אור גדול? בחדד כסף טהור תוכלו למצוא את קנדלברת החלומות שלכם שתדליק אש בנשמתכם ותכבד את השבת באופן הראוי לה. במחלקת הדלקת נרות, מגוון קנדלברות מכסף עשויות באומנות מרהיבת עין, ומעוצבות בסגנונות ייחודיים, לכם נשאר רק לבחור.

בחדד כסף טהור תוכלו למצוא את קנדלברת החלומות שלכם שתדליק אש בנשמתכם ותכבד את השבת באופן הראוי לה.