צלחות סדר

צלחות הסדר הן מרכז השולחן בליל הסדר, וצורת השולחן נרקמת סביבן. חדד כסף טהור מייצרת צלחות סדר יפהפיות, באיכות ייצור מעולה ובטווח רחב של מחירים – כמיטב המסורת שלנו. אתם מוזמנים להתרשם מהן בקטלוג צלחות הסדר של חדד כסף טהור, להזמין בקלות ולקבל את המשלוח עד הבית.

נמצאו 21 פריטים

יש סדר בעולם

בכל דבר בחיים צריך סדר. מתי לעשות, איך לעשות, כמה ומה. ליל הסדר הוא לילה שכולו סדר – קודם כך, אחר כך אחרת. כי יש סדר בעולם, וגם ביהדות.

הסדר בחג פסח מחזיק את המסורת, משמר את ההלכות והמנהגים, מעצב ומייצב את החיים שלנו. כדי שהסדר הזה יישמר, נחוצים כלים מותאמים שבהם מסודרים סימני הסדר.

סדר הסימנים בקערה או בצלחת הם עניין קבלי, כל מנהג מקודש נקבע על ידי גדולי תורת הקבלה שהקפידו להעביר את המסורת הלאה. מה שמשותף לכולם – לכל סימן בסדר יש מקום משלו. זה בדיוק מה שקורה עם צלחות סדר.

 

צלחות סדר – מה חשוב בהם

בסדר, הבנו שיש כאן מקום ייעודי לסימני הסדר השונים: לזרוע, לחרוסת, למרור, לכרפס ולביצה. אבל מה עוד?

 

יציבות

כשמדובר בצלחת שופעת עיטורים ובעלת שקעים ייעודיים למאכלים, זה לא בדיוק משהו שניתן לו בקלות ליפול על הרצפה.

צלחות הסדר של חדד כסף טהור מצוידות בתחתית עבה וחזקה במיוחד, והפרופורציות בין השקעים השוליים והתחתית מדודות היטב ליציבות מקסימלית.

 

איכות

לא כל יום קונים צלחת סדר. מה שחשוב במיוחד זה עמידות גבוהה בפני בלאי טבעי, כזו שרק חומרי ייצור מעולים יכולים לספק. גם כאן, חדד כסף טהור מספקת את חוד החנית של כלי כסף איכותיים.

 

עיצוב

כדי שכל אחד יוכל למצוא צלחת סדר שמדברת אליו וקולעת לטעמו, חדד כסף טהור מקפידה על מקסימום שונות וגיוון בעיצוב של צלחות הסדר.

כך, תוכלו למצוא אצלנו צלחות סדר במראה חלק ונקי, או מעוטר ומסוגנן; מראה כבד יוקרתי ומפוצץ ומראה קליל וזורם; מראה מודרני או קלאסי; וכך הלאה.

 

לכל דכפין – צלחות סדר במגוון מחירים

חדד כסף טהור רואה לנגד עיניה את כל מגוון הלקוחות שלה.

את אלה שחוגגים לראשונה סדר בבית, אחרי 20+ שנות נישואין, ומחפשים בהיסוס צלחת לליל הסדר, בתור מתנה לזוג צעיר שהתחתן, ועוד..

כדי שכל אחד ימצא אצלנו בדיוק את מה שהוא צריך, יצרה חדד כסף טהור לא פחות מ-3 סדרות שונות של צלחות סדר:

 

צלחות סדר מכסף טהור

במגוון רחב של מחירים, החל מ- 3,918 ש"ח ועד לאזור ה-10,000 ש"ח.

 

צלחות סדר ממורשת

סדרה ייחודית של חדד כסף טהור – סדרת מורשת. פתרון חכם, חסכוני ואיכותי, למי שרוצה להנות מכלי כסף במחירים השווים לכל כיס. כלי המורשת (ובכללם צלחות הסדר מסדרת מורשת) עשויים מליבת נחושת איכותית, שעוברת טבילה בטכניקה מיוחדת לחדד של אמבטיית כסף. נוצר ציפוי כפול, עבה ועמיד.

חשוב לנו שתדעו! על כלי מורשת ניתן לחרוט כרגיל, ואפשר לנקות אותם ממש כמו כלי כסף.

 

צלחות סדר משולבות

צלחות מרהיבות עין ובמחירים אטרקטיביים ממש. הקוטביות הנוצרת בין עץ אטום, עמוק וכהה, לברק הכסף הצלול והעדין – יוצרת מראה מדהים.

כי לכל אחד מגיע שולחן חגיגי עם צלחת סדר מפוארת. כמו שכתוב בהגדה: כל דכפין – כל המעוניין.

 

ייצור איכותי של כלי כסף

חדד כסף טהור חורטת על דגלה ייצור איכותי של כלי כסף מרהיבים ממגוון סגנונות עיצוב ובטווח רחב של מחירים. למה אתם מחכים? חפשו את צלחת הסדר המתאימה לכם, בצעו הזמנה והיא תגיע אליכם עד הבית, ארוזה באהבה.