חנוכיות

חנוכיות הן הסמל של חנוכה, ואחד מכלי הכסף החשובים ביותר בוויטרינה היהודית. בחדד כסף טהור תמצאו חנוכיות מכל הסוגים, המשלבות בין יופי, איכות ומסורת. המבנים השונים של החנוכיות מתאימים למנהגי ההדלקה השונים. כל החנוכיות מיוצרות בסטנדרטים הגבוהים של חדד כסף טהור.

נמצאו 99 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

מה המנהג שלכם? כל סוגי החנוכיות

לכל משפחה יש את המנהג שלה בהדלקת הנרות. מנהגים שונים מתייחסים לגודל החנוכייה ולסוג המבנה שלה.

בנוסף, גם המצב האישי והשימוש בחנוכיה משפיעים על בחירת הסוג של החנוכיה. בדרך כלל מקובל שחתן מקבל או קונה לעצמו חנוכיה על רגל. לעומת זאת, בחור ישיבה או מי שרוצה חנוכיה נוספת, משתמש פעמים רבות דווקא בחנוכיית קיר.

אז אילו סוגי חנוכיות תוכלו למצוא בחדד כסף טהור?

חנוכיות על רגל

החנוכיה הקלאסית, בעלת בסיס וקנה אמצעי המחובר ל-8 הקנים האחרים. המראה המרשים מדמה את מראה המנורה שבבית המקדש. לחנוכיה על רגל יש צורות ומבנים שונים.

חנוכיית קיר

למי שנוהג להדליק דווקא בחלון, ולמי שאוהב את המראה המיוחד. בחנוכיית קיר הבזיכים מונחים על גבי טס מוגבה, שממנו מתנשא ריקוע כסף מסוגנן ומלא עיטורים.

חנוכיות חב"ד

למקפידים על מנהג חב"ד, חנוכיית חב"ד היא סוג של חנוכיה על רגל שבה הקנים מלוכסנים ולא מעוגלים.  לחב"ד מסורת ארוכה של הדלקת חנוכיות במקומות ציבוריים בולטים בכל רחבי העולם, לכן הצורה של חנוכיית חב"ד מוכרת להמוני אנשים בעולם – גם כאלה הרחוקים מיהדות.

חנוכיות קטנות

חנוכיות שמתאימות במיוחד למי שמתארח בחג, וכמובן – לבחורי ישיבה או נערים צעירים שמדליקים חנוכיה משל עצמם.

בנוסף, חדד כסף טהור מציעה מגוון חנוכיות במבנים שונים, כמו: חנוכיות אלכסון, חנוכיות קשת ועוד.

 

עיצובים של חנוכיות

וכמו תמיד, יש את שאלת העיצוב: מה העיצוב שיגרום לכם להרגיש את החום המיוחד של חנוכה? עיצוב מודרני ונקי שישתלב בבית בצורה מושלמת? ואולי עיצוב קלאסי, מיושן ומלא סגנון שיחבר אתכם על המסורת?

כל אחד והחנוכיה שלו, וכל אחד מרגיש מה "יעשה לו את זה". מה שכולם מחפשים זה חנוכיה שתיראה מרשימה מצד אחד, אבל חמימה ומשפחתית לא פחות מהצד השני.

כדי שזה יקרה ותוכלו למצוא בדיוק את מה שחלמתם, אנו בחדד כסף טהור מציעים לכם מגוון ענק של חנוכיות בכל הסגנונות. בעיצובים שלנו אנחנו לא מפסיקים להתחדש, להגדיל ראש ולצאת מהקופסא – כך שלכל מי שמשוטט באתר שלנו יש חנוכיה שלוכדת את עיניו.

תוכלו להתרשם בקלות באתר שלנו. חנוכית ברון היוקרתית בעלת הקו הקלאסי, עם העיטורים וקווי המתאר המסוגננים, שונה לחלוטין מחנוכיית בייגל כדורים – שמצטיינת בקווים גיאומטריים ומוקפדים ובבסיס בעל צורה ייחודית.

מחירים של חנוכיות

לנו בחדד כסף טהור חשוב שתהיו מרוצים.

להיות מרוצים זה קודם כל לדעת שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר, זו שחשבתם עליה מראש. לכן, חדד כסף טהור מציעה חנוכיות בטווח רחב של מחירים, כך שתוכלו לבחור במחירים הנוחים עבורכם.

אם אתם רוצים להשקיע ולהגיע לחנוכיה מפוארת ויוקרתית, תוכלו למצוא כאן מגוון של חנוכיות במידות גדולות, עם כמות גבוהה של כסף ומלאכת יד דייקנית ומחושבת.

אם אתם מעדיפים לשלם מחיר עד טווח מסוים, לרשותכם מגוון גדול של חנוכיות במחירים נוחים. גם החנוכיות במחירים נמוכים יחסית, מגיעות בגדלים ובעיצובים שונים.

באתר של חדד כסף טהור

האתר שלנו הוא קל, ידידותי ונוח. באתר תמצאו את כל המידע על כל חנוכיה: פרטים, תיאור וגם זמני הובלה ואספקה.

תוך כמה זמן מגיעות החנוכיות?

זה תלוי בחנוכיה שהזמנתם. החנוכיות באתר נחלקות ל-3 קטגוריות: חנוכיות זמינות במלאי, חנוכיות שנמצאות בתהליך ייצור ותהיינה זמינה במלאי, וחנוכיות בתהליך ייצור ארוך ומורכב.

לחנוכיות זמינות במלאי – המשלוח הוא בין 7 ל-10 ימי עסקים.

לחנוכיות בתהליך ייצור ו/ או ייצור שוטף – עד 60 ימי עסקים.

לחנוכיות בתהליך ייצור מורכב – עד 120 ימי עסקים.

לכל חנוכיה יש אמירה מיוחדת משלה: אמירה של חג, של הלל ושירה, של ניצחון וגבורה, של מסורת ומשפחה… חנוכה שמח!