כלי כסף מתנה לחתונה

חתונה בין שני בני זוג היא חגיגה מרובת אירועים: מסיבת אירוסין, חינה, החתונה, שבת כלה ושבת חתן. אצלנו תוכלו למצוא מתנה מיוחדת לכל אחד מן האירועים האלה, החל בכלי קידוש ויין מהודרים לחתן, פמוטים וערכות לברכות והדלקת נרות לכלה ולבנות המשפחה, גביעי יין חגיגיים, מגשים וסכין לחלות שבת, סטים לבשמים ולהבדלה ועוד. גללו מטה לצפיה בקטלוג כלי כסף מתנה לחתונה שלנו.

נמצאו 104 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

חשבתם פעם מדוע מקובל לתת כלי כסף כמתנה לחתונה?

נהוג להגדיר את החתונה כמו היום המרגש בחיים, ולא לחינם, המועד הזה הינו ה"ספתח" למערכת החיים הזוגית המהווה קדימון למשפחה המתהווה שלב אחר שלב. מאותו היום בו השחיל החתן על אצבעה של הכלה – טבעת, מתחת לחופה, ואמר: "הרי את מקודשת לי", הופכים חייהם למסע משותף רווי התרגשות ומלא משמעות רוחנית עמוקה.

במעמד זה מקבלים האיש והאישה תפקידים שונים. הבעל נדרש לקדש מדי שבוע בליל שבת על היין, ולהבדיל בכל מוצ"ש בין הקודש והחול. ואילו האישה מתחילה לקיים סוף סוף את אחת משלוש המצוות אותה רק היא רשאית לקיים: מצוות הדלקת הנר.

כדי לכבד את מצוות חשובות אלה, המהוות בסיס איתן לבית היהודי הקורם עור וגידים, נהוג להעניק כמתנות קודם לנישואין: כלי כסף הכוללים: פמוטים עשירים וגביעים עשויים כסף. המתכת האצילית ממנה הם עשויים, היא חלק מהידור המצווה ונוי מצווה – ערכים גבוהים מאוד ביהדות, המעידים שאנו מחבבים את המצוות וחפצים בעשייתן, ולא חלילה מעוניינים לעשותן רק כדי לצאת ידי חובה.

 

האחים חדד מגישים לכם מתנות חתונה על מגש של כסף

חדד כסף טהור מעוניינים לאפשר לכם את קיום המצוות היסודיות בהידור רב, תוך מתן דגש על עיצוב מוקפד, איכות בלתי מתפשרת וייחודיות. בנוסף, תוכלו לשדרג את המתת בהוספת חריטה של הקדשה אישית על כלי הכסף, באופן כזה נותני המתנה ייזכרו ע"י בני הזוג לנצח, כשהם חרוטים גם בתוך ליבם פנימה.

כלי הכסף המיועדים כמתנה לחתונה בחנות האחים חדד, מעוצבים במגוון סגנונות על ידי טובי המעצבים בעולם.

 

כלי כסף מתנה לחתונה מאת האחים חדד

בקטלוג המוצרים של האחים חדד תוכלו להבחין במגוון סוגי כלי כסף המיועדים כמתנה לחתונה. הבה נלמד עליהם מעט:

 

ניצוץ פמוטי הכסף – כשמסורת, אומנות וכסף נפגשים

האם היהודייה מזוהה עם מצוות הדלקת הנרות. הדלקת נרות השבת בפמוטי הכסף חותמת את ששת ימי המעשה רבי הטרדות והפעלים, ומביאה בכנפיה את שבת המלכה ואת קדושתה.

רק האישה וכפות ידיה המסובבות את הנרות בתנועה האלמותית, ומכסות את עיניה, מכירות בלחש אותו היא ממתיקה עם בוראה בדקות המפעימות הללו של הדלקת הנרות. ראוי שהפמוטים בהם היא מקיימת את המצווה יהיו מהודרים, עשויים כסף טהור ומכבדים את השבת במהותם.

 

פמוטי הכסף של האחים חדד

בקטלוג כלי הכסף לחתונה של חנות האחים חדד תוכלו למצוא פמוטים בכמה גדלים: M ,S ו-L. העשויים כסף טהור ומחירם החל מ-2,284 ש"ח. זמן ייצור ואספקת המוצר הינו עד 90 יום, כך שחשוב להזמין את הפמוטים מספיק זמן מראש, כדי שיוכלו להיות זמינים לשימוש בשבת הראשונה שלאחר החתונה.

 

גביע לאבא של שבת

סעודות הלילה והיום בשבת נפתחות באמירת קידוש. הפסוקים הנאמרים מעידים על כך שהבורא יצר את העולם כולו בששת ימי המעשה, וביום השביעי שבת ויינפש. נוסח הקידוש מעיד על האמונה שלנו בבורא העולם ומחזק אותה, וכן מזכיר לנו את החיוב של שמירת השבת כהלכתה. בסיום הקידוש מברכים על גביע היין: "…בורא פרי הגפן".

 

גביעי הקידוש של האחים חדד

הגביעים של האחים חדד מיוצרים כסף טהור בעיצובים שונים, מחיר גביעים ככלי כסף מתנה לחתונה מתחיל ב-1,264 ש"ח. זמן האספקה של הגביעים הינו 7-10 ימים, כך שאינכם צריכים להיות בהולים להזמין גביע, אלא יש לכם את כל הזמן שבעולם כדי לבצע בחירה מושכלת בטעם מושלם. תוכלו לבחור לחרוט על הגביע הקדשה אישית מרגשת שתישאר חקוקה בו תמיד. עלות החריטה: 47 ש"ח.

כאן תוכלו למצוא גם את מגוון הסטים של בקבוק וגביע של חדד.

 

*המחירים יכולים להשתנות מעת לעת.