כלי כסף מתנה לבר\בת מצווה\לנולד

מיום בואו של תינוק לחיק המשפחה ועד בגרותו, ציוני דרך משמעותיים ביהדות נחגגים יחד. בין אם זה טקס ברית, טקס פדיון הבן או חגיגת בר-מצווה, אצלנו תוכלו למצוא פריט מיוחד ומעוצב לכל ארוע: סטים לקידוש בברית ובפידיון, מטבעות כסף לטקס פידיון הבן, חנוכיות בר מצווה, יד מצביע לקריאה בספר התורה של בר המצווה, פמוטים קטנים לבת המצווה, גביעים וכוסות. חנות האחים חדד מציעה לכם שפע של כלי כסף כמתנה לבר/ בת מצווה / לנולד. לכם נשאר רק לבחור.

נמצאו 48 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

האחים חדד – אתכם בזמנים היפים

החיים שלנו כיהודים מנוקדים בשמחות מרגשות, שהופכות את היומיום הפשוט לרצף של מאורעות בעלי משמעות. אלו יכולים להיות הולדת של בן או בת, ברית, פדיון הבן, מסיבת בת מצווה או בר מצווה. אירועים אלו יגרמו לנו לפשוט את בגדי החול וללבוש חג.

הם גם ידרשו מאיתנו להביא מתנה הולמת לאירוע, שתשמח את בעלי השמחה, ותכבד אותם ביותר. חנות האחים חדד מציעה לכם שפע של כלי כסף כמתנה לבר / בת מצווה / לנולד. לכם נשאר רק לבחור.

 

סט קידוש לבר מצווה ולפדיון הבן

מהרגע שבו עובר מחוג חייו של הנער מגיל 12 שנים ו-364 ימים, לגיל ,13 יכול הוא לקדש בשבת על היין, לעשות הבדלה ולהוציא את עצמו ואת שאר הנוכחים ידי חובת מצווה גדולה זו. בתאריך מרגש כל כך בו הוא חוגג את היכנסו לעול תורה ומצוות, אין מתאים מלהעניק לבן השלוש-עשרה גביע כסף טהור, שיביע את ההתרגשות מהמעמד הכל כך חשוב ביהדות, ויגרום לו לחבב את קיום מצוות הקידוש.

יש לדעת שבנוסח הקידוש אנו מבטאים ומחזקים את אמונתנו בבורא שברא את העולם בששת ימי המעשה ושבת ביום השביעי, מילות הקידוש גם נועדו להזכיר לנו את החיוב הגדול בזכירת השבת ובשמירתה כדין, לנו ולצאצאינו. גביע מכסף טהור הינו מתנה פופולרית הנהוגה בקרב כל העדות, ומסמלת את משמעות היום הזה בחייו של היהודי.

מתן גביע עשוי כסף נהוג גם כמתנה לנולד לרגל פדיון הבן. תוכלו לשלב על הגביע חריטה שתיזכר גם בעוד שנים, כך שהתינוק יגדל וידע מי הקדיש לו גביע מכסף טהור באהבה רבה.

 

גביע מכסף טהור של האחים חדד – מתנה לבר מצווה / לנולד

תוכלו למצוא מגוון גביעים מהודרים (כמו גביע אקסטרה איטלי רקוע) המעוצבים על ידי גדולי המעצבים בעולם, ועשויים באיכות בלתי מתפשרת. מחיר גביע ככלי כסף מתנה לבר מצווה, נמוך יותר מגביע למתנה לחתונה. מחיר גביע מתחיל ב-314 ש"ח בלבד. זמני האספקה של הגביעים נעים בין 7 ימים ל-90 ימים. כך שאם אתם מעוניינים להעניק גביע כמתנה לפדיון הבן, כדאי שתיערכו לקראת הקנייה מראש.

 

פמוטים לבת מצווה

מכירים את הסיסמה החבד"ית: "כל אישה ובת – מדליקה נרות שבת"? בקרב קהילות שונות נהוג שהבת מתחילה להדליק נרות שבת כבר בהגיעה לגיל 12 – גיל קבלת עול מצוות. אין מתאים מלהעניק לה כמתנת בת מצווה רבת משמעות – פמוטים מכסף טהור. מצוות הדלקת הנר היא אחת משלוש המצוות הקשורות לאישה, וחשוב לייקרה בעיני הבת החוגגת את כניסתה לעולם הנשים.

 

פמוטים מכסף טהור של האחים חדד – מתנה לבת המצווה

פמוטי הכסף של חדד מיוצרים בקפידה ועשויים באומנות ייחודית על ידי מיטב המעצבים. ניתן למצוא בקטלוג פמוטים בסגנונות שונים: מודרניים או מסורתיים, כשאתם בוחרים אותם לפי העדפתכם האישית. מחיר זוג פמוטים קטנים מתחיל ב-806 ש"ח. כלי כסף אלו איכותיים במיוחד, זמן אספקתם נע בין 7 ימים ל-90 יום.

 

חנוכיות קטנות

חנוכייה קטנה היא אופציה נהדרת כמתנה לבר המצווה, היא מאפשרת לנער להדליק בחנוכייה המתאימה לגילו, שאינה עולה סכום רב מדי, ובכל זאת עשויה כסף טהור.

חנוכיות הכסף הטהור של האחים חדד מיוצרות בקפדנות אופיינית, ומוגשות בשלל סגנונות ומחירים. מחיר חנוכייה קטנה גם הוא קטן ומתחיל מ-478 ש"ח. זמן אספקת החנוכיות נע בין 7 ימים עד 120 יום.

 

יד לספר תורה

יד לספר תורה הינה תשמיש קודש המשמש להצבעה על מילות הפסוקים במהלך הקריאה בתורה על ידי בעל הקורא. מתנה זו נהוגה להינתן לחתני בר מצווה. מחיר יד מתחיל ב-556 ש"ח וזמן האספקה נע בין 7 ימים ל-90 יום.

 

*המחירים יכולים להשתנות מעת לעת.